DARMOWE PRZEJAZDY

Od 1 września uczniowie szkół podstawowych mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Zakończenie roku szkolnego odbyło się 22.06.2018r.

Klasy I i II – godz. 11.30

Klasy III  – godz. 10.30

Klasy IV i V – godz. 9.30

Klasy VI i VII – godz. 8.30

Pani dyrektor wręczyła brązowe, srebrne tarcze oraz nagrody za udział w konkursach.
Uczniowie z klas 7a i 7d pod kierownictwem pani Weroniki Więckowskiej,
przygotowali przedstawienie na zakończenie roku szkolnego.

WESOŁYCH WAKACJI!!!

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Szanowni Państwo,

wprowadzanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum. Postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych.

W związku z tym, uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem.

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej

List Minister Edukacji Narodowej - wersja doc List Minister Edukacji Narodowej - wersja pdf