FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

http://sp76.wroclaw.pl//templates/dd_university_104/images/designer/persons1/2.jpg

W związku z pandemią COVID-19 i zawieszeniem działalności szkół od dnia 12.03.2020r., prace konkursowe I etapu Konkursu Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" nie zostały sprawdzone. Są one złożone i zabezpieczone w siedzibie Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Prace będą sprawdzone, gdy tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna w naszym kraju.

XX KONKURSU Wiedzy o Wrocławiu „WROCŁAWSKIE KRASNALE”

rok szkolny 2019/2020

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego oraz   Towarzystwo Miłośników Wrocławia

Patronat merytoryczny: Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

Adresaci: uczniowie klas II-III szkoły podstawowej.

Przebieg - konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach:

etap szkolny - powinien odbyć się do dnia 31.01.2020 r. Zadania konkursowe szkoła opracowuje samodzielnie.

Trzech najlepszych uczniów utworzy drużynę reprezentującą szkołę w II etapie (szkoły mające do 9 oddziałów klas II i III mogą zgłosić do kolejnego etapu 1 drużynę, szkoły mające więcej niż 9 oddziałów klas II i III łącznie mogą wystawić 2 drużyny trzyosobowe).

Zgłoszenia należy nadsyłać do 4.02.2020 r. drogą mailową na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   na druku zgłoszeniowym zamieszczonym w załączniku nr 1

Szczegóły w regulaminie.

 

REGULAMIN
ZAŁĄCZNIK 1 - karta zgłoszenia do etapu międzyszkolnego ZAŁĄCZNIK 2 -zgoda na udział w konkursie ZAŁĄCZNIK 3 - przetwarzanie danych osobowych ZAŁĄCZNIK 4 - klauzula informacyjna