FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

15 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole Finał XVIII Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie Krasnale”, w którym uczestniczyło 11 zwycięskich drużyn  z  wrocławskich szkół podstawowych. Wśród nich znalazła się także drużyna naszej szkoły w składzie: Amelia Korczak 3a, Maja Kowalska 3a i  Jacek Dzik 3a.

Patronat merytoryczny nad konkursem sprawowało Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Finał odbywał się w II etapach. Najpierw uczniowie musieli zaprezentować jedną z wrocławskich legend, a następnie wypełnić konkursową kartę pracy z wiedzy o Wrocławiu.

Podczas oczekiwania na ogłoszenie wyników, wszyscy uczestnicy i zaproszenie goście mogli oglądać występy uczniów naszej szkoły. Zaprezentowali się: Wojtek Kilimnik – recytacja wiersza , Krystian Gontarz - śpiew, Szymon Marczyński – gra na saksofonie, chórek klas młodszych oraz zespół flażoletowy.

WYNIKI FINAŁU XVIII KONKURSU WIEDZY O WROCŁAWIU „Wrocławskie Krasnale”

 I miejsce Szkoła Podstawowa nr 74

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 50

III miejsce Szkoła podstawowa nr 19

Wyróżnienie  za najciekawszą interpretację legendy otrzymała Szkoła Podstawowa nr 1