^Powrót na górę
  
  
  

GRONO PEDAGOGICZNE

GRONO PEDAGOGICZNE

 w roku szkolnym 2017/2018

 Dyrektor Szkoły: Iwona Kuźnik

 Wicedyrektorzy Szkoły: Jowita Panek i Marzena Padarz

 

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego:

Alina Gruszka

klasa 1a

Izabela Latko-Bożek

klasa 1b

Danuta Kiwacz

klasa 2a

Marta Zimierska

klasa 2b

Dorota Kiraga

klasa 3a

Karolina Nowak

klasa 3b

Agnieszka Łusiak

klasa 3c

Elżbieta Pawlik

klasa 3d

Janina Kupczyk

klasa 3e

Nauczyciele przedmiotów humanistyczno- artystycznych:

Marta Henglewska- Kużaj

Język polski

Mirosława Boluk

Historia, wychowawca 6a

Ewa Gronkiewicz

Plastyka

Andrzej Kijewski

Technika, Zajęcia techniczne

Małgorzata Koźlarska

Język polski, wychowawca 4d

Magdalena Polańska

Język polski, wychowawca 7b

Leszek Stefanowski

Muzyka

Weronika Więckowska

Język polski, wychowawca 7a

 Nauczyciele języków obcych:

Katarzyna Kmiecińska

Język angielski

Iwona Kuźnik

Język angielski

Małgorzata Matraszek

Język angielski, wychowawca 6b

Magdalena Młochowska

Język niemiecki

Izabela Piwko

Język angielski, wychowawca 6c

Ewa Michalczyk

Język angielski

Izabela Lenart- Świerzowicz

Język niemiecki

Ewelina Smal

Język niemiecki

Karolina Szostak

Język angielski, wychowawca 4b

Sandra Ziemianowicz

Język niemiecki

Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych:

Sylwiusz Czado

Zajęcia komputerowe, informatyka,   wychowawca 7d

Małgorzata Krajewska-Barnaś

Chemia

Renata Karaszewska

Fizyka

Mariola Konefał

Matematyka, wychowawca 4c

Elżbieta Kubrak

Geografia

Ewa Ostrowska

Zajęcia komputerowe

Jowita Panek

Zajęcia komputerowe, informatyka

Marzena Padarz

Matematyka

Agnieszka Prokop

Matematyka, wychowawca 4e

Krystyna Zazula-Sielawska

Przyroda, biologia, wychowawca 5a

Jolanta Szkrobol

Przyroda, wychowawca 5c

Beata Walczuk

Matematyka, wychowawca 5b

 Nauczyciele  katecheci:

Krzysztof Andryszkiewicz

Religia

Lucyna Kałdon

Religia

Jan Łukowski

Religia

 Nauczyciele  wychowania fizycznego, trenerzy:

Piotr Albiński

Trener pływania klasa 4b

Anna Berger-Pajda

Trener pływania klasa 5b

Ewa Golonka

Wychowanie fizyczne

Anna Stępień

Nauka pływania, trener pływania               klasa 4b

Artur Kaczmarek

Wychowanie fizyczne, trener siatkówki klasa 6c

Karolina Kałużka

Nauka pływania, trener pływania klasa 6b

Anna Kwaśna

Trener pływania klasa 6b

Paweł Olejnik

Trener pływania klasa 5b

Wojciech Ostrowski

Trener pływania klasa 4b

Małgorzata Promirska

Trener pływania klasa 7b

Adam Rzeczkowski

Trener pływania klasa 6b

Marcin Stelmach

Wychowanie fizyczne, trener piłki ręcznej klasa 6c

Anna Wereszczyńska

Trener pływania klasa 7b

Kacper Walczyk

Wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej klasa 4d

Bartosz Wróblewski

Wychowanie fizyczne

Pedagog, logopeda:

Violetta Kłos

Pedagog

Marietta Nelkowska- Trętowicz

Terapeuta - Biofeedback

Katarzyna Kozimor

Logopeda

Bibliotekarz:

 

Bibliotekarz

 Świetlica:

Katarzyna Bis

wychowawca świetlicy

Grażyna Dybanowska

wychowawca świetlicy

Mirosława Grajewska

wychowawca świetlicy

Grażyna Kalbarczyk

kierownik świetlicy

Halina Olszewska-Stach

wychowawca świetlicy

Ewa Ostrowska

wychowawca świetlicy

Grażyna Ostrowska

 wychowawca świetlicy

Radosława Winiewicz

wychowawca świetlicy

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!