ŚWIETLICA AKTUALNOŚCI

Jesienne zabawy z plasteliną

W czwartek 5 października, w trakcie zajęć plastycznych, odbyły się warsztaty tworzenia obrazów z wykorzystaniem plasteliny. Efektem prac dzieci, była wystawa "Jesień plasteliną malowana", którą możemy oglądać w hallu naszej szkoły.

Zajęcia dodatkowe w świetlicy

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy grafik zajęć dodatkowych w świetlicy w roku szkolnym 2015/2016. Dzieciom, które zgłoszą się na zajęcia prowadzący będą rozdawać zgody do podpisania przez rodziców/opiekunów prawnych.

Zajęcia dodatkowe w świetlicy w roku szkolnym 2015/2016

10:05 - 10:50 - Zabawy plastyczne, p. Paulina Olinowicz

10:15 - 11:00 - Z ekologią za pan brat, p. Radosława Winiewicz

11:10 - 11:55 - Porcja ruchu dla małych zuchów, p. Danuta Kołodziej

9:20 - 10:05 - Papierowe warsztaty, p. Ewa Ostrowska

10:05 - 10:50 - Oczko lewe, oczko prawe (nauka robienia na drutach dla klas III) - p. Ewa Ostrowska

9:15 - 10:50 - Bajki - pomagajki, p. Natalia Szymura

12:00 - 12:45 - Papieroplastyka, p. Danuta Kołodziej

13:20 - 14:05 - Zabawy z wyobraźnią, p. Paulina Olinowicz

Piątek

8:30 - 10:00 - Czytanki-malowanki (zajęcia plastyczno-czytelnicze), p. Halina Olszewska-Stach

Podział na sale świetlicowe

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Informujemy, że rano dzieci przychodzą do sali numer 12. Około godz. 8.30 klasy I i kl. II b schodzą do świetlicy na parterze. Po południu klasy I i kl. II b przebywają na parterze. Klasy: II a, II c, II d, II e, III b, III c są w sali numer 12, a o 16.30 schodzą do świetlicy na parterze. Klasa III a i kl. IV-V po lekcjach znajdują się w sali nr 18, a o godz. 16:00 schodzą do świetlicy na parterze. Przy odbieraniu dzieci prosimy dzwonić domofonem do odpowiednich sal.

KARTA ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY

KARTA ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 76

Wypełnione karty (obie strony) prosimy składać u wychowawców świetlicy (parter lub sala nr 9).

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!