E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Chcemy gorąco Państwa zachęcić do przekazania 1%, podatku na rzecz Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu.
Pozyskane w ten sposób środki pozwolą nam na zmodernizowanie pracowni komputerowej, zakup oprogramowania dydaktycznego oraz modernizację nagłośnienia.
To Państwa zainteresowanie i hojność mogą przyczynić się do tego, że nasze dzieci będą uczyły się na lepszym, nowocześniejszym sprzęcie.
Jak oddać 1% podatku? W rozliczeniu wpisujemy nr KRS – 0000207472Cel szczegółowy 1% ID 127161

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

WYGRALIŚMY!!!

Wszystkim, którzy oddali głos, zachęcali do głosowania
i pomagali w promowaniu projektu 607,
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Oferta ubezpieczenia NNW dla Dzieci w Szkole Podstawowej nr 76

we Wrocławiu na rok szkolny 2017/2018

W przypadku wyboru ubezpieczenia z dwóch towarzystw (Hestia i AIG) proszę o wpisanie dziecka i złożenie podpisu na dwóch wybranych listach. Np. wybierając wariant 13 proszę wypełnić rubryki w liście z Hestii za 44 zł (wariant 1) i AIG za 45 zł (wariant 5)

" Kontakt w razie pytań i zgłaszanie zdarzeń

Pani Dominika Pakuła: 506 696 545"

OFERTA NNW AIG OWU ERGO HESTIA OGÓLNE
WARUNKI UBEZPIECZENIA

ERGO HESTIA
TABELA USZCZERBKÓW
AIG LISTA OSÓB ERGO HESTIA LISTA OSÓB

R o d z i c u!

Zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie uginało się pod ciężarem szkolnego tornistra!

Przy zakupie tornistra/plecaka zwróć szczególną uwagę na:

• materiał z jakiego plecak/tornister jest wykonany, a tym samym wagę pustego plecaka/tornistra;
  • szerokie, regulowane szelki, aby zapewnić swobodę przy zakładaniu i zdejmowaniu;
  • usztywnioną ściankę, która powinna przylegać do pleców, zalecane jest także dodatkowe zapięcie spinające szelki z przodu klatki piersiowej.

A także:

• Codziennie kontroluj zawartość tornistra, aby zapobiec zabieraniu zbędnych przedmiotów jak zabawki, gry komputerowe, albumy ze zdjęciami, itd.!
  • Zwróć uwagę na symetryczne rozłożenie ciężaru!
  • Podczas pakowania sprawdź, które podręczniki, zeszyty i przybory szkolne są potrzebne następnego dnia podczas zajęć!
  • Ustal z nauczycielami ilość niezbędnych pomocy dydaktycznych, a także możliwości pozostawienia części przyborów lub podręczników w szkole!
  • Kupuj zeszyty w miękkich okładkach!
  • Zwróć uwagę na noszenia tornistra/plecaka na obu ramionach!

PRZECZYTAJ WSZYSTKIE ZALECENIA

ZMIANA NUMERU TELEFONU

Z dniem 22.01.2015 nastąpi zmiana numeru telefonu do Szkoły Podstawowej nr 76 .
Nowy numer to:
71-798-68-64

Jednocześnie informujemy , że telefon 71-78-84-772
z dniem 23.01.2015 r. przestał działać.