Półkolonie Zimowe 2018

Półkolonie Zimowe 2018 - Informacja dla rodziców

W okresie ferii zimowych od 15.01.2018 do 26.01.2018 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu przy ulicy Wandy 13 organizuje opiekę nad uczniami w postaci półkolonii zimowych w godzinach od 8.00 do 16.00.

W programie półkolonii:

zajęcia sportowe w sali gimnastycznej, wyjścia do kina, na lodowisko, na kręgle, warsztaty plastyczne, spotkania z muzyką, gry towarzyskie, logiczne.

Opiekunami na półkoloniach będą nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 76.  Zapewniamy 2 posiłki  w ciągu dnia (śniadanie + obiad)

Terminy:

I turnus : 15.01.2018- 19.01.2018 koszt 125 zł.

II turnus : 22.01.2018-26.01.2018        koszt 125 zł.

Rezerwacja miejsc poprzez formularz: 75 miejsc na każdy turnus.

Opłaty za półkolonie na konto w dniach 2.01.2018 -05.01.2018 roku.

REZERWACJA MIEJSCA NA PÓŁKOLONIE

Zielona dogrywka WBO

Drodzy Rodzice  i Przyjaciele szkoły.

Udało nam się wygrać boisko teraz trzeba zadbać o teren w okolicy szkoły.

Zachęcamy do głosowania w Zielonym WBO

Głosowanie odbędzie się w okresie 6 - 13 grudnia. Zostanie przeprowadzone wyłącznie w sposób elektroniczny. Każdy mieszkaniec głosuje tylko raz, za to na dwa projekty – jeden mały (do 250 tys. zł) i jeden duży (do 500 tyś. zł). Podczas głosowania należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany kod potwierdzający. Z jednego numeru telefonu mogą zagłosować maksymalnie trzy osoby. Głosować może każdy mieszkaniec Wrocławia, niezależnie od wieku i miejsca zameldowania

Proponujemy:

Projekt przewiduje odświeżenie zieleni: pielęgnację żywopłotów (włącznie z ich przycięciem dla poprawy widoczności), przycięcie gałęzi zbyt nisko zwisających nad ścieżką, nasadzenia uzupełniające (zarówno krzewy, jak i drzewa), remont nawierzchni alei spacerowej i dołożenie śmietników. Celem projektu jest stworzenie wspólnej przestrzeni integracyjnej dla okolicznych mieszkańców. Jest to projekt mały.

Głosowanie https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/projekty-zielone-wbo-2017

NASZ PROJEKT WBO 2017

WYGRALIŚMY!!!

Wszystkim, którzy oddali głos, zachęcali do głosowania
i pomagali w promowaniu projektu 607,
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Oferta ubezpieczenia NNW dla Dzieci w Szkole Podstawowej nr 76

we Wrocławiu na rok szkolny 2017/2018

W przypadku wyboru ubezpieczenia z dwóch towarzystw (Hestia i AIG) proszę o wpisanie dziecka i złożenie podpisu na dwóch wybranych listach. Np. wybierając wariant 13 proszę wypełnić rubryki w liście z Hestii za 44 zł (wariant 1) i AIG za 45 zł (wariant 5)

" Kontakt w razie pytań i zgłaszanie zdarzeń

Pani Dominika Pakuła: 506 696 545"

OFERTA NNW AIG OWU ERGO HESTIA OGÓLNE
WARUNKI UBEZPIECZENIA

ERGO HESTIA
TABELA USZCZERBKÓW
AIG LISTA OSÓB ERGO HESTIA LISTA OSÓB

ZALECENIA DOTYCZĄCE TORNISTRÓW SZKOLNYCH

R o d z i c u!

Zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie uginało się pod ciężarem szkolnego tornistra!

Przy zakupie tornistra/plecaka zwróć szczególną uwagę na:

• materiał z jakiego plecak/tornister jest wykonany, a tym samym wagę pustego plecaka/tornistra;
  • szerokie, regulowane szelki, aby zapewnić swobodę przy zakładaniu i zdejmowaniu;
  • usztywnioną ściankę, która powinna przylegać do pleców, zalecane jest także dodatkowe zapięcie spinające szelki z przodu klatki piersiowej.

A także:

• Codziennie kontroluj zawartość tornistra, aby zapobiec zabieraniu zbędnych przedmiotów jak zabawki, gry komputerowe, albumy ze zdjęciami, itd.!
  • Zwróć uwagę na symetryczne rozłożenie ciężaru!
  • Podczas pakowania sprawdź, które podręczniki, zeszyty i przybory szkolne są potrzebne następnego dnia podczas zajęć!
  • Ustal z nauczycielami ilość niezbędnych pomocy dydaktycznych, a także możliwości pozostawienia części przyborów lub podręczników w szkole!
  • Kupuj zeszyty w miękkich okładkach!
  • Zwróć uwagę na noszenia tornistra/plecaka na obu ramionach!

PRZECZYTAJ WSZYSTKIE ZALECENIA

ZMIANA NUMERU TELEFONU

Z dniem 22.01.2015 nastąpi zmiana numeru telefonu do Szkoły Podstawowej nr 76 .
Nowy numer to:
71-798-68-64

Jednocześnie informujemy , że telefon 71-78-84-772
z dniem 23.01.2015 r. przestał działać.

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!