FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE oraz PIŁKA NOŻNA.

Informacje dla rodziców

MAMY CERTYFIKAT

 „Szkoła /Przedszkole Przyjazne Żywieniu i Aktywności Fizycznej

Mamy ogromną przyjemność i satysfakcję poinformować, że nasz trud został doceniony.
Spośród 1600 szkół i przedszkoli z całej Polski, które przystąpiły do programu „Szkoła i przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”, aż 1026 spełniło wszystkie kryteria konieczne do uzyskania certyfikatu „Szkoła/ Przedszkole Przyjazne Żywieniu i Aktywności Fizycznej”.

Jesteśmy jedną z tych właśnie szkół, która za sprawne prowadzenie i rozwijanie działań promujących prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną (w ramach projektu „Zachowaj równowagę”) otrzymała certyfikat Szkoły / Przedszkola Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.

Uroczyste wręczenie certyfikatu odbędzie się na przełomie lutego i marca.