Szanowni Państwo,

wprowadzanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum. Postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych.

W związku z tym, uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem.

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej

List Minister Edukacji Narodowej - wersja doc List Minister Edukacji Narodowej - wersja pdf

WYGRALIŚMY!!!

Wszystkim, którzy oddali głos, zachęcali do głosowania
i pomagali w promowaniu projektu 607,
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Oferta ubezpieczenia NNW dla Dzieci w Szkole Podstawowej nr 76

we Wrocławiu na rok szkolny 2017/2018

W przypadku wyboru ubezpieczenia z dwóch towarzystw (Hestia i AIG) proszę o wpisanie dziecka i złożenie podpisu na dwóch wybranych listach. Np. wybierając wariant 13 proszę wypełnić rubryki w liście z Hestii za 44 zł (wariant 1) i AIG za 45 zł (wariant 5)

" Kontakt w razie pytań i zgłaszanie zdarzeń

Pani Dominika Pakuła: 506 696 545"

OFERTA NNW AIG OWU ERGO HESTIA OGÓLNE
WARUNKI UBEZPIECZENIA

ERGO HESTIA
TABELA USZCZERBKÓW
AIG LISTA OSÓB ERGO HESTIA LISTA OSÓB

R o d z i c u!

Zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie uginało się pod ciężarem szkolnego tornistra!

Przy zakupie tornistra/plecaka zwróć szczególną uwagę na:

• materiał z jakiego plecak/tornister jest wykonany, a tym samym wagę pustego plecaka/tornistra;
  • szerokie, regulowane szelki, aby zapewnić swobodę przy zakładaniu i zdejmowaniu;
  • usztywnioną ściankę, która powinna przylegać do pleców, zalecane jest także dodatkowe zapięcie spinające szelki z przodu klatki piersiowej.

A także:

• Codziennie kontroluj zawartość tornistra, aby zapobiec zabieraniu zbędnych przedmiotów jak zabawki, gry komputerowe, albumy ze zdjęciami, itd.!
  • Zwróć uwagę na symetryczne rozłożenie ciężaru!
  • Podczas pakowania sprawdź, które podręczniki, zeszyty i przybory szkolne są potrzebne następnego dnia podczas zajęć!
  • Ustal z nauczycielami ilość niezbędnych pomocy dydaktycznych, a także możliwości pozostawienia części przyborów lub podręczników w szkole!
  • Kupuj zeszyty w miękkich okładkach!
  • Zwróć uwagę na noszenia tornistra/plecaka na obu ramionach!

PRZECZYTAJ WSZYSTKIE ZALECENIA