FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

Konsultacje w dniu 18.12.2019.

I TURA 16.00- 17.30

Sala

Nauczyciel

Przedmiot

Parter

Pokój przy sali gimnastycznej

K. Walczyk, B. Wróblewski

Wychowanie fizyczne

4

J.Kondracka, M.Trybała

Wychowanie do życia w rodzinie

I piętro

12

W. Stasik

Muzyka

13

H. Kogińska- Marciniak

Plastyka

14

M.Pieprzowska

Matematyka

15

J. Kałdon

Religia

16

K. Krajs

Język polski, wychowawca kl. 4b

17

S. Ziemianowicz

Język niemiecki, wychowawca klasy 5e

II piętro

Pokój nauczycielski

J. Milczyńska

A. Kwaśna

M. Promirska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

Wychowanie fizyczne, trener pływania kl. 5b

21

G. Koźlarska

J. Panek

Język polski, wychowawca kl. 6d

Informatyka

22

S. Czado

Informatyka, wychowawca klasy 7d

23

M. Boluk

16.30-17.00 ZEBRANIE kl. 8a

Historia, wychowawca kl. 8a

 

24

L. Soszyńska

Historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 6b

25

M. Polańska

Język polski, wychowawca kl. 5a

26

W. Więckowska

Język polski, wychowawca 7c

27

M.Padarz

Matematyka, wychowawca klasy 4a

III piętro

32

A. Kijewski

Technika, edukacja dla bezpieczeństwa

34

W. Ostrowski

 

Wychowanie fizyczne, trener pływania kl. 6b

35

K. Andryszkiewicz

16.00-16.45

Religia

36

M. Matraszek

Język angielski, wychowawca klasy 8b

 

 

II TURA 17.30- 19.00

Sala

Nauczyciel

Przedmiot

Parter

Pokój przy sali gimnastycznej

B. Stelmach A. Kaczmarek

Wychowanie fizyczne

2

P. Dorada

K. Kałużka

Wychowanie fizyczne, trener pływania kl. 8b

4

P.Olejnik,

A.Bergel-Pajda

Wychowanie fizyczne, trener pływania

5

K.Kowiel - Bombała

psycholog

I piętro

10

E. Michalczyk

Język angielski, wychowawca klasy 5c

12

M. Szymańska

Matematyka

13

I.Piwko

Język angielski, wychowawca klasy 7c

14

J.Rębecki

Informatyka, Wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5d

15

J. Matulewicz

Język angielski

16

K. Leśniak

Wychowanie fizyczne, wychowawca 4c

17

S. Kondek-Zając

Język polski, wychowawca kl. 5b

II piętro

Pokój nauczycielski

E. Kubrak

Geografia, Etyka

24

K. Józefowicz

Geografia, wychowawca klasy 6c

25

E. Kulesza

Język niemiecki, wychowawca klasy 6a

26

A.Stachowiak- Płotek

Język angielski

27

J.Szkrobol

Przyroda, etyka

III piętro

31

B. Walczuk

Matematyka, wychowawca klasy 7b

32

M. Krajewska- Barnaś

Chemia, matematyka

34

R. Karaszewska

Fizyka, wychowawca klasy 8d

35

K. Zazula- Sielawska

Biologia, wychowawca klasy 7a

36

A.Wereszczyńska

Zebranie klasa 4b

 

Nieobecni:  

M. Młochowska- j. niemiecki,
K . Zawiasa- j. polski,
Łukowski- religia,
Szymańska- matematyka
Rzeczkowski- trener pływania,
J. Shychkov- trener pływania