"Polisy można zawierać do dnia 31.10.2020r. Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał problemy z płatnością online lub będzie miał jakiś inny kłopot, a będzie chciał ubezpieczyć dziecko w szkole proszę o kontakt z p. Dominiką. Otwierając poniższy link można od razu ubezpieczyć kilkoro dzieci, nie trzeba robić tego na każde z osobna.
Nie będzie w tym roku ( z wiadomych powodów ) możliwości płacenia w szkole, ale spokojnie, wszystko się uda załatwić.

WSZYSTKIE PYTANIA WS. UBEZPIECZEŃ PROSZĘ KIEROWAĆ DO PANI DOMINIKI. ( KONTAKT PONIŻEJ )

Przesyłam warianty polis wirtualnych.
5 różnych ofert, zakres ten sam, różne SU i różne składki.

Ochrona obowiązuje od 01.09.2020 do 31.08.2021.
W ofercie rozszerzenie o wyczynowe uprawianie sportu.
Ochrona 365 dni w roku, 24 h / dobę, na całym świecie.

Wykupić polisę można poprzez formularz na stronie:

Wpisz kod: ld4p9

Prosty, intuicyjny sposób zakupu ubezpieczenia, płatność on-line; certyfikat rodzice otrzymają na maila.
Proszę wybrać interesujący pakiet.
  1. Proszę wybrać wariant ubezpieczenia (dostępnych 6 pakietów)
  2. Uzupełnić dane
  3. Opłacić składkę
  4. Na maila otrzymacie Państwo potwierdzenie ubezpieczenia