W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową informuję, ze opiekująca się naszą placówką Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9  służy pomocą w tym szczególnie trudnym dla dzieci i młodzieży okresie, ze względu na liczne ograniczenia, w szczególności dotyczące kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych.
Specjaliści PPP nr 9 we Wrocławiu codziennie pełnią dyżury telefoniczne dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Aby skontaktować się z psychologiem lub pedagogiem wystarczy zadzwonić pod podany numer. Dyżury zostały rozpisane od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 16.00. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie internetowej poradni w zakładce aktualności pod nazwą   „Dyżury specjalistów udzielających porad i wsparcia dla klientów PPP-9 (Wrocław- Krzyki).

Ze specjalistami można kontaktować się także za pomocą poczty elektronicznej. Adresy dostępne są na stronie ppp9-wroc.pl w zakładce- kontakty.

Informuje także, że  MEN uruchomił  bezpłatną, całodobową infolinię 800 080 222, z której mogą skorzystać dzieci, młodzież, nauczyciele i rodzice, gdzie  uzyskają  wsparcie. Pod tym numerem dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Więcej informacji na stronie internetowej MEN.