FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE oraz PIŁKA NOŻNA.

DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI KLAS IV-VI

     Dnia 19 marca 2016 r. o godzinie 9.00 odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie z całej Dzielnicy Krzyki. Gościliśmy 23 przedstawicieli 9 szkół: SP16, SP17, SP34, SP47, SP61, SSP72, SP80, SP85 i my SP76 też tam byliśmy. Prezentacja utworów odbywała się w dwóch kategoriach: recytacja i poezja śpiewana. Obie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Występy były bardzo ciekawe, wzruszające, a czasem zabawne. W czasie, gdy Komisja obradowała, a zadanie miała dość trudne, uczniowie wraz z opiekunami mogli udać się do naszej kawiarenki na soczek, herbatkę i ciasteczko.

     Jury wybrało pięciu równorzędnych laureatów, którzy 16 kwietnia o godz. 9.00 będą reprezentować naszą dzielnicę podczas zmagań powiatowych w SP 113. Są nimi:

Alicja Hanisz SP 34,

Hanna Szydłowska SP 34,

Aleksandra Krzyżanowska SP 47,

Weronika Bondaruk SP 61,

Dominika Hajdasz SP 61.

Wyróżnienia otrzymali:

Martyna Tomusiak SP 16,

Joanna Mazurek SP 17,

Katarzyna Terlecka SP17,

Julia Ciesielska SP 47,

Klaudia Hołownia SP 47,

Michał Korczak SP 76,

Amelia Piotrowska SP 85.

     Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo serdecznie dziękujemy za tak piękną ucztę duchową, a laureatom gratulujemy. Cieszymy się, że zaszczyciliście nas swoją obecnością i mamy nadzieję gościć Was za rok.

Justyna Dubińska i Klaudia Piotrowska 6a