FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE oraz PIŁKA NOŻNA.

XVI POWIATOWY TURNIEJ ORTOGRAFICZNY

     W piątek, 22 kwietnia 2016r. o godzinie 13.00 w naszej szkole rozpoczęły się zmagania w ramach XVI Powiatowego Turnieju Ortograficznego dla uczniów klas trzecich. Uczestników Turnieju, ich nauczycieli i rodziców powitała pani Wicedyrektor Jowita Panek.

     W etapie międzyszkolnym Turnieju, którego po raz kolejny byliśmy organizatorami, wzięło udział dziewięć drużyn ze Szkół Podstawowych nr 30, 47, 64, 68, 76, 82 oraz z ZS nr 11 i ZSP nr 16. Trzyosobowe zespoły rozwiązywały pięć zadań konkursowych związanych z pisownią wyrazów z głoskami miękkimi. zadania oceniała komisja złożona z nauczycieli zaproszonych na Turniej, a nad prawidłowym przebiegiem czuwała pani Anna Łuźniak - konsultant WCDN.

     Laureatami Turnieju zostały drużyny ze SP 64 i SP 68, które wezmą udział w finale XVI Powiatowego Turnieju Ortograficznego - 13 maja 2016r. w SP 28.

      Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, które wraz z gratulacjami wręczyły uczniom pani Wicedyrektor Jowita Panek i pani Anna Łuźniak.

                                                                                                                                                                              Izabela Latko - Bożek - koordynator Turnieju