FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE oraz PIŁKA NOŻNA.

26 kwietnia 2016 roku odbył się etap międzyszkolny XVI Miejskiego Konkursu Matematycznego Klas III. W Szkole Podstawowej Nr 76 spotkało się 19 uzdolnionych matematycznie uczniów z 8 wrocławskich szkół. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów wyłonionych w szkolnych eliminacjach. Uczestnicy konkursu  musieli  wykazać się wiedzą matematyczną  wykraczającą poza program zajęć w klasie trzeciej. W ciągu 60 minut zmierzyli się z pięcioma zadaniami z zakresu czterech podstawowych działań  na liczbach, figur geometrycznych i ich obwodów, obliczeń kalendarzowych, zegarowych  i pieniężnych. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!