FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

WYNIKI  50 m GRZBIETEM CHŁOPCÓW
1. Szymon Chwałczyński            0:55,81
2. Piotr Madej                    0:56,81
3.Adam Matysiak                1:00,28

WYNIKI  50 m NN KRAUL CHŁOPCÓW
1. Szymon Chwałczyński            1:02,44
2. Igor Zeń                    1:05,10
3. Kacper Zelis                1:09,19

WYNIKI  50 m NN KRAUL DZIEWCZĄT
1.    Oliwia Mazur                0:59,66
2.    Klaudia Tymińska            1:02,72
3.    Jagna Grosicka            1:03,01

WYNIKI  50 m GRZBIETEM DZIEWCZĄT
1.    Jagoda Grudzińska            0:52,29
2.    Joanna Korga                0:58,09
3.    Jagna Groscika            1:00,14

WSZYSTKIE WYNIKI W OPCJI - CZYTAJ WIĘCEJ

                                              

WYNIKI  50 m GRZBIETEM CHŁOPCÓW

1. Szymon Chwałczyński            0:55,81
2. Piotr Madej                    0:56,81
3.Adam Matysiak                1:00,28
4.Michał Bogulak                1:00,69
5. Dawid Stępniak                1:01,37
6. Błażej Drożdż                1:01,97
7. Jeremi Stawiany                1:02,01
8. Tomasz Ślusarczyk             1:02,20
9. Miłosz Biros                1:03,39
10. Radosław Kołodziej             1:04,64
11. Kacper Zelis                1:06,00
12. Leon Szylar                1:07,24
13. Natanie Łabecki                 1:07,76
14. Wojciech Aksztulewicz            1:08,54
15. Kajetan Danko                1:08,86
16. Filip Kostek                1:08,90
17. Franciszek Maksymiuk            1:09,85
18.Jakub Jarski                 1:12,57
19. Szymon Marczyński            1:13,74
20. Dawid Groń                1:14,43
21. Jan Czerniejewski                1:16,16
22. Dominik Dyrek                1:16,57
23. Paweł Zawadzki                1:18,08
24. Wojciech Szerszoń            1:27,18
25. Igor Zeń                    1:27,70
26. Wiktor Marycz                1:28,50
27. Tymon Garbiec                1:30,51
28. Tomasz Polechoński            1:33,40
29. Wojciech Szklarz                1:40,06
30. Maciej Wójcik                1:40,09


WYNIKI  50 m NN KRAUL CHŁOPCÓW

1. Szymon Chwałczyński            1:02,44
2. Igor Zeń                    1:05,10
3. Kacper Zelis                1:09,19
4. Piotr Madej                 1:10,07
5. Wojciech Aksztulewicz            1:10,34
6. Adam Matysiak                1:11,37
7. Michał Bogulak                1:11,78
8. Radosław Kołodziej            1:13,05
9. Dawid Stepniak                1:13,97
10. Paweł Zawadzki                1:14,75
11. Natanie Łabecki                1:15,30
12. Franciszek Maksymiuk             1:15,82
13. Filip Kostek                1:16,46
14. Jeremi Stawiany                1:17,06
15. Miłosz Biros                1:19,91
16. Błażej Drożdż                1:20,48
17. Dawid Groń                 1:20,59
18. Dominik Dyrek                1:20,87
19. Wiktor Marycz                1:21,04
20. Wojciech Szklarz                1:22,37
21. Leon Szylar                1:24,75
22. Piotr Chomicz                1:26,90
23. Jakub Jarski                1:27,26
24. Tymon Garbiec                1:28,08
25. Jan Czerniejewski                1:31,18
26. Kajetan Danko                1:31,36
27. Szymon Marczyński            1:33,20
28. Maciej Wójcik                1:34,71
29. Tomasz Polechoński            1:38,69




WYNIKI  50 m NN KRAUL DZIEWCZĄT

1.    Oliwia Mazur                0:59,66
2.    Klaudia Tymińska            1:02,72
3.    Jagna Grosicka            1:03,01
4.    Joanna Korga                1:03,22
5.    Jagoda Grudzińska            1:03,68
6.    Alicja Wertyka            1:09,22
7.    Julia Żuder                1:11,35
8.    Wiktoria Jagiełło            1:11,87
9.    Maja Banasińska            1:12,24
10.    Maja Zimierska            1:12,73
11.    Michalina Kucia            1:15,13
12.    Kaja Zalewska            1:16,95
13.    Polina Cherkavska            1:17,06
14.    Dorota Borkowska            1:17,34
15.    Karina Szymusik            1:17,76
16.    Jaśmina Michalska            1:17,86
17.    Zuzanna Sadowska            1:19,88
18.    Alicja Tchir                1:20,20
19.    Emilia Migdał                1:20,40
20.    Daria Masalska            1:21,06
21.    Amelia Włośna            1:21,42
22.    Zuzanna Sławska            1:23,13
23.    Iza Janowska                1:24,62
24.    Zofia Radomska             1:24,75
25.    Rymma Vasylevska            1:25,26
26.    Julia Klenik                1:25,75                    
27.    Hanna Birkman            1:26,47
28.    Sonia Bartliczek            1:26,61
29.    Gabriela Kucia            1:27,38
30.    Milena Czerep            1:27,48
31.    Kinga Mazur                1:27,86
32.    Kornelia Sypień            1:29,18
33.    Anastazja Zhura            1:30,29
34.    Hanna Zatoka                1:32,80
      Cordelia Sidbon            1:32,80
35.    Adrianna Kuśnierz            1:34,33
36.    Zuzanna Kondraczuk            1:36,15
37.    Dana Lozowska            1:37,62
38.    Yaryna Lozowska            1:49,88


                          
WYNIKI  50 m GRZBIETEM DZIEWCZĄT

1.    Jagoda Grudzińska            0:52,29
2.    Joanna Korga                0:58,09
3.    Jagna Groscika            1:00,14
4.    Maja Banasińska            1:00,16
5.    Maja Zimierska            1:00,31
6.    Wiktoria Jagiełło            1:01,63
7.    Klaudia Tymińska            1:01,73
8.    Michalina Kucia            1:04,18
Zuzanna Sadowska            1:04,18
9.    Alicja Weryka            1:04,87
10.     Emilia Migdał            1:05,00
11.    Oliwia Mazur                1:05,80
12.    Cordelia Sidbon            1:05,97
13.    Kaja Zalewska            1:06,96
14.    Polina Cherkavska            1:06,97
15.    Daria Masalska            1:08,57
16.    Dorota Borkowska            1:08,76
17.    Rymma Vasylevska            1:08,84
18.    Dana Lozowska            1:09,63
19.    Amelia Włośna            1:09,90
20.    Julia Żuder                1:11,24
21.    Jaśmina Michalska            1:11,15
22.    Julia Klenik                1:11,46
23.    Zuzanna Kondraczuk            1:12,52
24.    Gabriela Kucia            1:12,90
25.    Zofia Radomska            1:13,49
26.    Yaryna Lozowska            1:14,80
27.    Hanna Birkman            1:14,82
28.    Kornelia Sypień            1:16,02
29.    Sonia Bartliczek            1:16,05
30.    Milena Czerep            1:16,80
31.    Alicja Tchir                1:17,48
32.    Iza Janowska                1:18,09
33.    Anastazja Zhura            1:18,10
34.    Hanna Zatoka                1:18,42
35.    Adrianna Kuśnierz            1:22,80
36.    Zuzanna Sławska            1:23,86
37.    Kinga Mazur                1:25,92
38.    Karina Szymusik            1:26,37