FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

Zwycięzcy konkursu plastycznego:

Klasy 1

  1. Magdalena Czerep
  2. Filip Chlebek

   III. Mikołaj Chruścielski

Klasy 2

  1. Piotr Mazurkiewicz
  2. Halszka Wolf
  • Natalia Pęcherska

Klasy 3

  1. Amelia Głośna
  2. Milena Czerep

 


Gratulujemy zdolności plastycznych

i życzymy dalszych sukcesów!

    Jesienią w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na plakat promujący zdrowie się pod hasłem „Czy wiesz co jesz?". Konkurs adresowany był do uczniów z klas I – III. Głównym celem konkursu było promowanie zdrowego odżywiania się, w tym rezygnowanie ze spożywania słodyczy na rzecz owoców i warzyw oraz wzrost świadomości społecznej dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie.  

    Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, a następnie zostały ocenione przez  jury w składzie: p. Ewa Gronkiewicz – plastyk, p. Marta Zimierska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej  oraz koordynator „Programu dla szkół" – p. Izabela Latko – Bożek. Przy ocenie prac pod uwagę brane były: oryginalność pomysłu, koncepcji, wartość artystyczna i merytoryczna.

    W dniu 22 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe: fartuszki kuchenne i książki edukacyjne.

                                                              Opracowała: Izabela Latko-Bożek