FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

II EDYCJA

MIĘDZYSZKOLNEJ PŁYWACKIEJ LIGI KLAS III

WROCŁAW 12.02.2018r.

 

50 metrów kraul dziewcząt

  1. Kozdrowska Emilia SP 109         0:54;69
  2. Drozdowska Jagoda SP 82           0:57;01
  3. Kolpakowa Katarzyna SP 16           0:57;10
  4. Mazur Oliwia SP 76           0:59;95
  5. Suchnicka Ewa SP 47           1:01;21
  6. Bazgan Sara SP 109         1:01;74
  7. Krawczyńska Amelia SP 76           1:03;08
  8. Grosicka Jagna SP 76           1:03;67
  9. Śliwa Kalina SP 47           1:03;89
  10. Masalska Daria SP Zawonia 1:04;47
  11. Grudzińska Jagoda SP 76           1:05;64
  12. Czerep Milena SP 76 1:06;69
  13. Jazowska Lena SP 109 1:06;71
  14. Andrzejczak Julia SP 16 1:08;28
  15. Tymińska Klaudia SP 76 1:09;46
  16. Tchir Alicja SP 76 1:10;33
  17. Borkowska Dorota SP 76 1:12;26
  18. Marciniak Zuzanna SP 109 1:12;71
  19. Kucia Gabriela SP 76 1:13;67
  20. Jagiełło Wiktoria SP 76 1:14;94
  21. Jabłonka Natalia SP 76 1:18;76
  22. Feluś Hanna SP 109 1:18;88
  23. Rajewicz Natalia SP 109 1:21;06
  24. Birkmann Hanna SP 76 1:21;39
  25. Michalska Jaśmina SP 76 1:27;27
  26. Lozovska Dana SP 76 1:33;74
  27. Głośna Amelia SP 76 1:35;66
  28. Gębarska Ewa SP 109 1:36;03
  29. Zuber Julia SP 76 1:37;52
  30. Romanowska Zuzanna SP 76 1:49;06
  31. Zhura Anastazja SP 76 1:58;97

50 metrów kraul chłopcy

  1. Bogulak Michał SP 76           0:48;91
  2. Dorada Szymon SP 75           0:50;52
  3. Matysiak Adam SP 15           0:56;93
  4. Cołta Miłosz SP 47           0:57;72
  5. Adamczyk Łukasz SP 76           1:01;13
  6. Pradelski Karol Atut             1:01;23
  7. Chwałczyński Szymon SP 76           1:01;81
  8. Stadnik Michał SP 109         1:02;99
  9. Zawadzki Paweł SP 76           1:04;44
  10. Biros Miłosz SP 76 1:06;70
  11. Olejnik Jan Alis              1:07;63
  12. Czernielewski Jan SP 76 1:08;42
  13. Jędrzejczak Damian Alis 1:08;65
  14. Wawrzaszek Tymon SP 109 1:09;40
  15. Marczyński Szymon SP 76 1:12;41
  16. Lipski Tytus SP 76 1:12;85
  17. Kuziora Wojciech SP 47 1:13;18
  18. Smoliński Maciej SP 109 1:13;38
  19. Maksymiuk Franciszek SP 76 1:14;20
  20. Szerszon Wojciech SP 76 1:15;09
  21. Damian Oliwier SP 76 1:18;42
  22. Karwowski Aleks SP 76 1:22;85
  23. Staszelis Tymon SP 76 1:26;19
  24. Zeń Igor SP 76 1:45;58
  25. Kossakowski Antoni SP 76 2:00;83
  26. Chomicz Piotr SP 76 2:08;11

50 metrów na nogach do kraula dziewczęta

  1. Zuber Julia SP 76           1:00;95
  2. Mazur Oliwia SP 76           1:01;66
  3. Grosicka Jagna SP 76           1:03;91
  4. Tymińska Klaudia SP 76           1:05;41
  5. Suchnicka Ewa SP 47           1:05;65
  6. Krawczyńska Amelia SP 76           1:05;78
  7. Jazowska Lena SP 109         1:06;67
  8. Feluś Hanna SP 109         1:06;71
  9. Grudzińska Jagoda SP 76           1:06;91
  10. Kolpakowa Katarzyna SP 16 1:07;91
  11. Śliwa Kalina SP 47           1:08;29
  12. Drozdowska Jagoda SP 82 1:08;95
  13. Borkowska Dorota SP 76 1:11;78
  14. Andrzejczak Julia SP 16 1:14;07
  15. Tchir Alicja SP 76 1:14;40
  16. Bazgan Sara SP 109 1:15;24
  17. Jagiełło Wiktoria SP 76 1:21;24
  18. Masalska Daria SP Zawonia 1:21;36
  19. Kucia Gabriela SP 76 1:24;97
  20. Czerep Milena SP 76 1:25;47
  21. Marciniak Zuzanna SP 109 1:26;18
  22. Romanowska Zuzanna SP 76 1:27;93
  23. Głośna Amelia SP 76 1:28;33
  24. Michalska Jaśmina SP 76 1:28;43
  25. Kozdrowska Emilia SP 109 1:29;39
  26. Zhura Anastazja SP 76 1:31;92
  27. Gębarska Ewa SP 109 1:34;54
  28. Birkmann Hanna SP 76 1:37;28
  29. Jabłonka Natalia SP 76 1:38;48
  30. Rajewicz Natalia SP 109 1:48;19
  31. Lozovska Dana SP 76 2:02;36       

50 metrów na nogach do kraula chłopcy

  1. Dorada Szymon SP 75           0:55;96
  2. Cołta Miłosz SP 47           0:57;91
  3. Chwałczyński Szymon SP 76           0:58;49
  4. Zeń Igor SP 76           0:59;71
  5. Damian Oliwier SP 76           1:06;26
  6. Smoliński Maciej SP 109         1:06;72
  7. Olejnik Jan Alis              1:07;59
  8. Matysiak Adam SP 15           1:07;68
  9. Pradelski Karol Atut             1:09;55
  10. Stadnik Michał SP 109 1:11;91
  11. Bogulak Michał SP 76           1:14;60
  12. Biros Miłosz SP 76 1:15;04
  13. Adamczyk Łukasz SP 76 1:16;02
  14. Chomicz Piotr SP 76 1:16;71
  15. Wawrzaszek Tymon SP 109 1:18;60
  16. Jędrzejczak Damian Alis 1:19;40
  17. Maksymiuk Franciszek SP 76 1:19;75
  18. Kuziora Wojciech SP 47 1:20;89
  19. Zawadzki Paweł SP 76 1:21;47
  20. Szerszon Wojciech SP 76 1:25;17
  21. Lipski Tytus SP 76 1:26;01
  22. Czernielewski Jan SP 76 1:27;49
  23. Karwowski Aleks SP 76 1:28;29
  24. Staszelis Tymon SP 76 1:29;28
  25. Marczyński Szymon SP 76 1:31;73
  26. Kossakowski Antoni SP 76 1:40;59