FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

     Dnia 14 marca 2018 r. odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego dla klas IV – VI. Szesnaścioro uczniów z różnych klas przepięknie zaprezentowało utwory znanych polskich poetów, pokazując tym samym swoje talenty i wrażliwość pozwalającą na interpretację poezji.

     Komisja w składzie: p. Małgorzata Koźlarska, p. Magdalena Polańska, p. Natasza Połosak – Jokiel i p. Weronika Więckowska wyłoniła troje równorzędnych laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie dzielnicowym 24 marca (sobota) o godzinie 9.00 w SP 76:

Helena Migdał klasa 4c,

Wojciech Kilimnik klasa 4d,

Krystian Gontarz klasa 5c.

Przyznano również wyróżnienia:

Wiktor Forycki klasa 4c,

Piotr Michałowski klasa 5b,

Tomasz Rogala klasa 6b,

Julia Okińczyc klasa 6c.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a laureatom życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Nauczyciele poloniści