FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE oraz PIŁKA NOŻNA.

W dniu 20 listopada w klasie I C odbył się KLASOWY KONKURS RECYTATORSKI.

Wszystko wypadło znakomicie J Jedyną trudność stanowiło wyłonienie zwycięzców. W końcu jednak się udało J

Pierwsze miejsce zajął Paweł Hirak, któryw bardzo obrazowy sposób przedstawił wiersz pt. "Okulary". Pięknym słoneczkiem okazała się Róża Ostruszka, zajmując miejsce drugie, a jedyna w swoim rodzaju królowa sceny to Alicja Tchir, która wybierała się na „Przyjęcie” i wywalczyła sobie miejsce trzecie. GRATULACJE!!! I powodzenia w konkursie szkolnym, który odbędzie się 9.12.2015 r.

Bardzo ładnie interpretowała swój wiersz także Kinga "Spóźniony słowik" oraz Oliwia "Karuzela" (obie zajęły miejsce IV). Ładnie przygotowali się także Wojtek Sz. "Ufoludek" i Julia "Żyrafa u fotografa" (zajmując V miejsce).

 

W dniu 20 listopada w klasie I C odbył się KLASOWY KONKURS RECYTATORSKI.

 

Wszystko wypadło znakomicie J Jedyną trudność stanowiło wyłonienie zwycięzców. W końcu jednak się udało J

 

Pierwsze miejsce zajął Paweł Hirak, któryw bardzo obrazowy sposób przedstawił wiersz pt. "Okulary". Pięknym słoneczkiem okazała się Róża Ostruszka, zajmując miejsce drugie, a jedyna w swoim rodzaju królowa sceny to Alicja Tchir, która wybierała się na „Przyjęcie” i wywalczyła sobie miejsce trzecie. GRATULACJE!!! I powodzenia w konkursie szkolnym, który odbędzie się 9.12.2015 r.

 

Bardzo ładnie interpretowała swój wiersz także Kinga "Spóźniony słowik" oraz Oliwia "Karuzela" (obie zajęły miejsce IV). Ładnie przygotowali się także Wojtek Sz. "Ufoludek" i Julia "Żyrafa u fotografa" (zajmując V miejsce).

 

Specjalnie wyróżnienie kieruję także pod adresem Jagny i jej mamy za przemawiający do zdrowego rozsądku i samodzielnie wymyślony wiersz pt. "Kula ziemska" (Fragment: "...Gdy zużywasz coś jak leci pozostają same śmieci (...) kiedy znowu coś kupujesz nowe śmieci produkujesz. Pomyśl, jesteś mądry przecież, tak nie musi być na świecie"). Dziękuję także za wiersz Alana pt. "Marzenia", który powiedział nam, że niektóre dzieci marzą tylko o tym, by usłyszeć szelest trawy. Wyróżnienie kieruję także w stronę Pawła Z., który przedstawił swój wiersz głośno i wyraźnie. Pięknie przygotowały się także Agnieszka i Zuzia do wiersza "Żuk" oraz Kuba N. "Pomidor".

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!

ORAZ DZIĘKUJĘ - DZIECIOM I RODZICOM :)

Agnieszka Łusiak