GRONO PEDAGOGICZNE
w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III

Danuta Wittek

edukacja wczesnoszkolna klasa 1a

Marta Zimierska

edukacja wczesnoszkolna klasa 1b

Dorota Kiraga

edukacja wczesnoszkolna klasa 2a

Agnieszka Prokop

edukacja wczesnoszkolna klasa 2b

Alina Gruszka

edukacja wczesnoszkolna klasa 3a

Izabela Latko- Bożek

edukacja wczesnoszkolna klasa 3b

Nauczyciele przedmiotów w klasach IV-VIII

Andryszkiewicz Krzysztof

Religia

Kałdoń Lucyna

Łukowski Jan

Kondek Sylwia

Język polski, wychowawca klasy 5b

Krajs Klaudia

Język polski, wychowawca klasy 4c

Koźlarska Małgorzata

Język polski, wychowawca klasy 6d

Milczyńska Jolanta

Język polski

Polańska Magdalena

Język polski, wychowawca klasy 5a

Więckowska Weronika

Język polski, wychowawca klasy 7c

Zawiasa Kinga

Język polski

Boluk Mirosława

Historia, wychowawca klasy 8a

Soszyńska Lidia

Historia, wychowawca klasy 6b

Małgorzata Matraszek

Język angielski, wychowawca klasy 8b

Julia Matulewicz

Język angielski

Ewa Michalczyk

Język angielski, wychowawca klasy 5c

Izabela Piwko

Język angielski, wychowawca klasy 8c

Anna Stachowiak- Płotek

Język angielski

Ewelina Kulesza

Język niemiecki, wychowawca klasy 6a

Sylwiusz Czado

Informatyka, wychowawca klasy 7d

Magdalena Młochowska

Język niemiecki

Sandra Ziemianowicz

Język niemiecki, wychowawca klasy 5e

Jolanta Szkrobol

Przyroda

Krystyna Zazula - Sielawska

Biologia, wychowawca klasy 7a

Katarzyna Józefowicz

Geografia, wychowawca klasy 6c

Elżbieta Kubrak

Geografia

Renata Karaszewska

Fizyka, wychowawca klasy 8d

Małgorzata Krajewska - Barnaś

Chemia

Marzena Padarz

Matematyka, wychowawca klasy 4a

Beata Walczuk

Matematyka, wychowawca klasy 7b

Małgorzata Szymańska

Matematyka

Andrzej Kijewski

Technika, Edukacja dla Bezpieczeństwa

Hanna Kogińska- Marciniak

Plastyka

Wojciech Stasik

Muzyka

Anna Wereszczyńska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 4b

Małgorzata Promirska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 4b

Anna Kwaśna

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Adam Rzeczkowski

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Małgorzata Promirska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Wojciech Ostrowski

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 6b

Yuriy Shychkov

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 6b

Paweł Olejnik

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 7b

Anna Bergel- Pajda

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 7b

Piotr Dorada

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 8b

Karolina Kałużka

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 8b

Artur Kaczmarek

Wychowanie Fizyczne, trener siatkówki kl. 7c

Karolina Lesniak

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 4c

Jerzy Rębecki

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 5d

Marcin Stelmach

Wychowanie Fizyczne, trener piłki ręcznej kl. 7c

Kacper Walczyk

Wychowanie Fizyczne, trener piłki nożnej kl. 6d

Bartosz Wróblewski

Wychowanie Fizyczne

Magdalena Trybała

Wychowanie do życia w rodzinie

Joanna Kondracka

Wychowanie do życia w rodzinie