GRONO PEDAGOGICZNE

 w roku szkolnym 2017/2018

 Dyrektor Szkoły: Iwona Kuźnik

 Wicedyrektorzy Szkoły: Jowita Panek i Marzena Padarz

 

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego:

Karolina Nowak

klasa 1a

Elżbieta Pawlik

klasa 1b

Alina Gruszka

klasa 2a

Izabela Latko-Bożek

klasa 2b

Danuta Kiwacz

klasa 3a

Marta Zimierska

klasa 3b

Nauczyciele przedmiotów humanistyczno- artystycznych:

Sylwia Kondek-Zając

Język polski, wychowawca 4b

Małgorzata Koźlarska

Język polski, wychowawca 5d

Klaudia Krajs

Język polski

Magdalena Polańska

Język polski, wychowawca 4a

Barbara Sawczuk

Język polski

Weronika Więckowska

Język polski, wychowawca 8a

Mirosława Boluk

Historia, wychowawca 7a

Lidia Soszyńska

Historia, WOS, wychowawca 5b

Ewa Gronkiewicz

Plastyka

Andrzej Kijewski

Technika, Zajęcia techniczne, Edukacja dla Bezpieczeństwa

Leszek Stefanowski

Muzyka

Magdalena Trybała

Wychowanie do życia w rodzinie

Dorota Kozak

Doradztwo zawodowe

 Nauczyciele języków obcych:

Jagoda Jasiak

Język angielski

Ewelina Kulesza

Język niemiecki, wychowawca 5a

Julia Matulewicz

Język angielski

Małgorzata Matraszek

Język angielski, wychowawca 7b

Magdalena Młochowska

Język niemiecki, wychowawca 8c

Izabela Piwko

Język angielski, wychowawca 7c

Ewa Michalczyk

Język angielski, wychowawca 4c

Izabela Lenart- Świerzowicz

Język niemiecki

Sobańska- Chmara Anna

Język angielski, wychowawca 7d

Zalisz Katarzyna

Język angielski

Sandra Ziemianowicz

Język niemiecki, wychowawca 4e

Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych:

Sylwiusz Czado

Zajęcia komputerowe, informatyka,   wychowawca 8d

Katarzyna Józefowicz

Geografia

Małgorzata Krajewska-Barnaś

Chemia

Renata Karaszewska

Fizyka

Kamila Kita

Informatyka, zajęcia komputerowe, wycowawca 4d

Mariola Konefał

Matematyka, wychowawca 5c

Elżbieta Kubrak

Geografia

Ewa Ostrowska

Zajęcia komputerowe

Jowita Panek

Informatyka

Marzena Padarz

Matematyka

Małgorzata Szymańska

Matematyka

Krystyna Zazula-Sielawska

Biologia, wychowawca 6a

Jolanta Szkrobol

Przyroda, wychowawca 6c

Beata Walczuk

Matematyka, wychowawca 6b

 Nauczyciele  katecheci:

Krzysztof Andryszkiewicz

Religia

Lucyna Kałdon

Religia

Jan Łukowski

Religia

 Nauczyciele  wychowania fizycznego, trenerzy:

Piotr Dorada

Trener pływania klasa 7b

Anna Berger-Pajda

Trener pływania klasa 6b

Ewa Golonka

Wychowanie fizyczne

Karolina Leśniak

Wychowanie fizyczne

Artur Kaczmarek

Wychowanie fizyczne, trener siatkówki klasa 6c

Karolina Kałużka

Nauka pływania, trener pływania klasa 5b

Anna Kwaśna

Trener pływania klasa 4b

Paweł Olejnik

Trener pływania klasa 6b

Wojciech Ostrowski

Trener pływania klasa 5b

Małgorzata Promirska

Trener pływania klasa 8b i 4b

Adam Rzeczkowski

Trener pływania klasa 4b

Marcin Stelmach

Wychowanie fizyczne, trener piłki ręcznej klasa 6c

Anna Wereszczyńska

Trener pływania wychowawca 8b

Kacper Walczyk

Wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej klasa 5d

Bartosz Wróblewski

Wychowanie fizyczne

Jerzy Rębecki

Wychowanie fizyczne

Pedagog, logopeda:

Violetta Kłos

Pedagog

Marietta Nelkowska- Trętowicz

Terapeuta - Biofeedback

Katarzyna Kozimor

Logopeda

Bibliotekarz:

 Marzena Matuszczak

Bibliotekarz

 Świetlica:

Mariola Ficek

wychowawca świetlicy

Mirosława Grajewska

wychowawca świetlicy

Grażyna Kalbarczyk

kierownik świetlicy

Halina Olszewska-Stach

wychowawca świetlicy, wychowanie do  życia w rodzinie

Ewa Ostrowska

wychowawca świetlicy

Grażyna Ostrowska

 wychowawca świetlicy

Radosława Winiewicz

wychowawca świetlicy