ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XIX DZIELNICOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM  KLAS IV-VI

Konkurs Recytatorski klas IV-VI dla dzielnicy Krzyki odbędzie się 23 marca 2019 r. (sobota) o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 76  przy ul. Wandy 13.
Uczestnicy przygotowują dwa utwory, a prezentują jeden.
Czas prezentacji poezji śpiewanej lub recytacji nie może przekraczać 5minut.
Zgłoszenie nie więcej niż trzech uczestników,  wyłonionych w eliminacjach szkolnego konkursu, należy przesłać nie później niż do 15 marca 2019r.  na adres:

Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im I Armii Wojska Polskiego
ul. Wandy 13
tel/fax : (71)798-68-64

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, klasę, szkołę, kategorię prezentacji ( wymagania sprzętowe ), tytuł  wykonywanego utworu i nazwisko autora, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Regulamin XIX  Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego klas IV-VI jest dostępny na stronie internetowej naszej szkoły.

Jednocześnie informuję, że Dzielnicowy Konkurs Recytatorski dla klas VII, VIII i III gimnazjów odbędzie się 25 marca 2019 r. o godzinie 11.00  w MDK Krzyki przy ulicy Powstańców Śląskich 190. Zgłoszenia należy przesyłać do 13 marca br. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Domu Kultury.

W imieniu Organizatorów Konkursu

Weronika Więckowska