Drodzy Uczniowie,

zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie "Serce Kapsuły Czasu".

Informacje od Organizatorów:

Uruchom wyobraźnię i pokaż, jak może wyglądać świat w kolejnym stuleciu!
My zamkniemy Twoją pracę w Kapsule Czasu i przechowamy dla kolejnych pokoleń. Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 100 lat!

Fundacja Tworzymy Kraków zaprasza do przesyłania prac literackich  przedstawiających „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”

Konkurs ma charakter otwarty, co oznacza, że swoje prace mogą przesyłać wszyscy chętni,niezależnie od wieku. W szczególności organizatorzy liczą na prace uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także pozaszkolnych ośrodków kultury z terenu całej Polski.

Prace literackie – opowiadanie, nowela, esej, reportaż, wywiad (lub inne formy).

Swoją pracę należy przesłać mailem na adres organizatora oraz obowiązkowo oryginał pocztą tradycyjną na adres:

Fundacja Tworzymy Kraków
ul. Syrokomli 3/1
30-102 Kraków

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do każdej pracy musi być dołączony formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie przesłane prace zostaną zamknięte na 100 lat w Kapsule Czasu, która powstaje w Krakowie. Każdy uczestnik otrzyma imienny Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Akcja trwa! Na prace II edycji konkursu organizatorzy czekają nieprzerwanie do 30 kwietnia 2019 r.
UWAGA!

W związku z przerwą w działalności szkół, wydłużamy termin zbierania prac II edycji  do 31 maja 2019 r.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.tworzymykrakow.org/sercekapsuly.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas: +48 664 969 900 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolny koordynator konkursu

Sylwia Kondek-Zając