FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

W styczniu nasza szkoła brała udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Wrocławia w siatkówce klas 7-8. Skład naszej drużyny stanowiły głównie dziewczyny z klasy 7 więc rywalizacja ze starszymi zawodniczkami była dla nas niełatwym wyzwaniem. W zawodach brały udział szkoły z całego Wrocławia czyli konkurencja była dość spora. Zawody składały się z trzech ,lub dla niektórych z czterech etapów. 8.01.2020 odbył się Finał Strefy Centrum Wrocławia na których nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce uzyskując tym awans do następnego etapu, który odbył się 27.01.2020. Pokonując cztery szkoły i przegrywając z jedną uplasowałyśmy się na drugim miejscu co nie zapewniało nam wejścia do finału ale umożliwiło zagranie baraży trzy dni później. Zatem 30.01.2020 pojechałyśmy powalczyć o wejście do finału. Niestety na tym zakończyła się nasza rywalizacja i nie udało nam się dotrzeć do ostatniego etapu zawodów. Pomimo tego zajęłyśmy wysokie 6 miejsce. Te mistrzostwa były dla nas cennym doświadczeniem, ponieważ miałyśmy okazje zobaczyć jak grają oraz zagrać ze szkołami siatkarskimi, zobaczyć gdzie popełniamy błędy i zacząć nad nimi pracować.

Martyna Papierska