Zakończenie roku szkolnego odbyło się 22.06.2018r.

Klasy I i II – godz. 11.30

Klasy III  – godz. 10.30

Klasy IV i V – godz. 9.30

Klasy VI i VII – godz. 8.30

Pani dyrektor wręczyła brązowe, srebrne tarcze oraz nagrody za udział w konkursach.
Uczniowie z klas 7a i 7d pod kierownictwem pani Weroniki Więckowskiej,
przygotowali przedstawienie na zakończenie roku szkolnego.

WESOŁYCH WAKACJI!!!

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
Jest, jest, jest!!! 😀 Zajmujemy drugie miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej chłopców z rocznika 2006 i mł. w Buku. Udział brało, aż 10 zespołów z całej Polski. W trzydniowych zmaganiach rozegraliśmy 9 dobrych i bardzo dobrych spotkań. Turniej wygrał zespół Victorii Piaseczno, któremu ulegliśmy 9:10, tracąc bramkę na sekundę przed końcową syreną. Muszę dodać że do najlepszej siódemki turnieju został wybrany nasz zawodnik, Kuba Hołda, uczeń klasy s[portowej 5c. Super turniej, super granie, super drużyna😁. Jako trener jestem zbudowany i bardzo dumny z uczniów, zawodników klasy sportowej, 5c. hej WKS Śląsk Wrocław!!! Wielkie dzięki i gratulacje.
klasyfikacja końcowa:

1. Victoria Piaseczno
2. WKS Śląsk Wrocław SP 76
3. SSRiR Start Konin
4. MKS Tęcza Kościan
5. UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski
6. Spartakus Buk
7. KU AZS Politechnika Koszalińska
8. Vive Kielce
9. KS Szczypiorniak Gniezno
10. UKS TROPS Poddębice

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie międzyszkolnego etapu Miejskiego Konkursu Matematycznego Klas III.

Co roku startują uczniowie klas trzecich z pobliskich szkół podstawowych. Często uczniowie naszej szkoły zajmują honorowane miejsca. W tym roku XVIII konkurs odbył się 24 kwietnia. Zadania rozwiązywało 28 uczniów z okolicznych szkół. Przez godzinę musieli rozwiązać 5 zadań. Następnego dnia wybrani nauczyciele sprawdzali prace, ale na ostateczne wyniki musimy jeszcze trochę poczekać. Naszą szkołę reprezentowali: Bruno Górski      kl. 3a, Mateusz Brzeszczański kl. 3a, Emil Rusiecki kl. 3b    i  Amelia Głośna kl. 3d.

Trzymamy kciuki za naszych matematyków z klas trzecich. Może uda im się przejść do finału konkursu, który odbędzie się w maju br.

Koordynator konkursu

Danuta Kiwacz

Obchody Międzynarodowego Dnia Książki zakończone. Przez cały tydzień książki i czytelnictwo zajmowały specjalne miejsce w naszych głowach. Miłość do czytania wyrażaliśmy na różne sposoby.

12 kwietnia nasz szkolny chórek „Psotki” i zespół flażoletowy zaprezentował się na scenie Akademii Muzycznej, gdzie odbywał się koncert „Na patriotyczną i ludową nutę” w ramach V Przeglądu Szkolnych Zespołów Śpiewaczych. Dzieci wykonały pieśń „Legiony” i  piosenkę ludową z okolic Beskidu Żywieckiego „Sarna”.

W dniu 20.04, w godzinach 16-18, w naszej szkole odbyły się drzwi otwarte. Chętni mogli zwiedzać szkołę od środka, porozmawiać z Panią Dyrektor, oraz wziąć udział w pokazach fizycznych i chemicznych.