E-DZIENNIK

REKRUTACJA

PÓŁKOLONIE LETNIE

REKRUTACJA

Informujemy, że prowadzona jest rekrutacja na rok szkolny 2018/2018. Do klasy I. Do klasy IV o profilu matematyczno-informatycznym, pływanie oraz piłka nożna . Do klasy VII uniwersyteckiej o profilu matematyczno-informatycznym.

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie międzyszkolnego etapu Miejskiego Konkursu Matematycznego Klas III.

Co roku startują uczniowie klas trzecich z pobliskich szkół podstawowych. Często uczniowie naszej szkoły zajmują honorowane miejsca. W tym roku XVIII konkurs odbył się 24 kwietnia. Zadania rozwiązywało 28 uczniów z okolicznych szkół. Przez godzinę musieli rozwiązać 5 zadań. Następnego dnia wybrani nauczyciele sprawdzali prace, ale na ostateczne wyniki musimy jeszcze trochę poczekać. Naszą szkołę reprezentowali: Bruno Górski      kl. 3a, Mateusz Brzeszczański kl. 3a, Emil Rusiecki kl. 3b    i  Amelia Głośna kl. 3d.

Trzymamy kciuki za naszych matematyków z klas trzecich. Może uda im się przejść do finału konkursu, który odbędzie się w maju br.

Koordynator konkursu

Danuta Kiwacz