19  lutego 2019 roku na sali gimnastycznej naszej Szkoły odbył się apel podsumowujący naukę w I semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Każda klasa miała okazję zaprezentować swój zespół, przedstawić  osiągnięcia, pochwalić się pasjami, zainteresowaniami. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali znakomite scenki, prezentacje multimedialne, piosenki, występy taneczne.

Miniony semestr był dla wielu uczniów czasem intensywnej pracy. Brali oni również udział w licznych konkursach. Podczas apelu nastąpiło rozdanie dyplomów i nagród dla zwycięzców konkursów: Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej oraz Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego.

Przypominamy nazwiska nagrodzonych:

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

LAUREACI:

Filip Łakomski

Amelia Korczak

Helena Migdał

WYRÓŻNIENIA:

Agnieszka Polańska

Antonina Zwolińska

Filip Rusiecki

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny – w gronie laureatów i wyróżnionych znalazł się Tomasz Bielecki.

Trenerzy klasy pływackiej (IV B) wręczyli także dyplomy „Nadzieja Sportu”. Otrzymali je: Klaudia Tymińska, Szymon Chwałczyński oraz Piotr Madej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zespołom klasowym za przygotowanie znakomitych prezentacji, zaś laureatom konkursów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Sylwia Kondek-Zając