21 marca 2019 roku społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, by uczcić nadejście wiosny. Pomysłodawczynią oraz prowadzącą uroczystość była Pani Krystyna Zazula-Sielawska.

Reprezentanci każdej klasy przedstawili wykonane przez siebie plakaty związane z różnymi aspektami profilaktyki zdrowotnej.

Klasy 4: Higiena osobista i otoczenia

Klasy 5: Wpływ aktywności ruchowej na zdrowie

Klasy 6: Zdrowe odżywianie

Klasy 7: Higiena narządu słuchu

Klasy 8: Profilaktyka uzależnień

Ponadto, Uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie zdrowe potrawy, wskazując, w jakie składniki odżywcze są bogate.

Nie zabrakło również okazji do eksponowania strojów ekologicznych. Projektanci wykazali się kreatywnością oraz poczuciem humoru podczas przedstawiania efektów swojej pracy.

Odbył się także Konkurs Talentów, podczas którego chętne osoby przedstawiły publiczności swoje najróżniejsze uzdolnienia: taneczne, muzyczne, oratorskie i wiele innych.

O 12:00 na boisku szkolnym zatańczyliśmy belgijkę.

Po takim dniu wiosna na dobre zagościła w naszych sercach!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Sylwia Kondek-Zając

Zdjęcia wykonał Bartosz Radek