4 października 2019 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu.

Samorząd Uczniowski, nad którym opiekę w roku szkolnym 2019/2020 sprawują Panie: Anna Stachowiak-Płotek oraz Julia Matulewicz, zorganizował szereg wydarzeń w naszej placówce, by uczcić ten szczególny dzień.

Uczniowie, powiadomieni odpowiednio wcześniej, przygotowali wspaniałe stroje, które miały wywołać uśmiech na twarzy innych osób. Wykazali się przy tym niesamowitą kreatywnością.

Ogłoszono także konkurs na „uśmiechnięte zdjęcie” – każda klasa  przesłała do opiekunów samorządu grupowe „wesołe” zdjęcie. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu!

4 października panowała w naszej szkole miła atmosfera, wszyscy się uśmiechali, byli dla siebie serdeczni i życzliwi, co pozytywnie wpłynęło również na organizację i przebieg zajęć dydaktycznych.

Nie możemy się już doczekać obchodów kolejnego Dnia Uśmiechu – w roku 2020!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Sylwia Kondek-Zając