Kochani Uczniowie!

W imieniu Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego, chciałabym podziękować za przepiękne plakaty, które przygotowaliście z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Od kilku dni nasze szkolne korytarze ozdabiają kreatywne, samodzielnie przygotowane przez Was plakaty, które wyrażają Waszą ogromną wdzięczność wobec nauczycieli.

Jesteśmy dumni, że poświęciliście swój wolny czas, zebraliście się w większych grupach, zespołach, by przygotować dla nas tak wspaniałą niespodziankę.

Cieszymy się, że doceniacie naszą pracę, codzienny trud włożony w nauczanie oraz działalność wychowawczą na terenie naszej placówki.

Jesteście "przyszłością naszego świata", dlatego też z dumą przyglądamy się Waszemu zachowaniu, doceniamy zdolność logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Wy - mający niesamowity zmysł obserwacji osób dorosłych - wiecie najlepiej, komu na Was zależy i kto wytrwale pracuje dla Waszego dobra i rozwoju.

DZIĘKUJEMY!!!

Sylwia Kondek-Zając