FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

Dnia 10.10.2019 r. odbyły się drużynowe biegi przełajowe na szczeblu wojewódzkim. Wzięło w nich udział około 30 najlepszych szkół na całym Dolnym Śląsku. Uprawnienie do udziału w nich zawodnicy mogli uzyskać tylko poprzez kwalifikacje z poprzednich zawodów, także już samo wystartowanie było niemałym sukcesem. Dziewczyny z naszej szkoły tak jak na poprzednich zawodach uplasowały się na najwyższym stopniu podium uzyskując tym miano najlepszej drużyny na Dolnym Śląsku a także kwalifikacje na Mistrzostwa Polski które odbędą się 29.10.2019r. w Olszynie. Na koniec zawodów każda zawodniczka reprezentująca naszą szkołę otrzymała złoty medal, a szkole został wręczony puchar. Moim zdaniem zawody były bardzo udane nie tylko ze względu na duże osiągnięcie ale też dlatego, że mieliśmy możliwość zintegrowania się ze sobą i lepszego poznania.

Tekst Martyna Papierska

Zdjęcia Jan Rafalski