15 października 2019 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na Rzecznika Praw Ucznia.

Komisja wyborcza, po przeliczeniu głosów, podała do wiadomości następujące informacje:

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Szymon Ślusarczyk z klasy 8 C (243 głosy)

Zastępcą Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego została Zuzanna Sadowska z klasy 5 B (103 głosy)

Kolejną kandydatką  z największą liczbą głosów okazała się Anna Marciniak z klasy 4 A (48 głosów)

WYBORY NA RZECZNIKA PRAW UCZNIA

15 października Uczniowie wybierali także Rzecznika Praw Ucznia.

Wyniki głosowania podane przez komisję wyborczą przedstawiają się następująco:

Pani Hanna Kogińska-Marciniak: 121 głosów
Pani Magdalena Polańska: 100 głosów
Pani Sylwia Kondek-Zając: 97 głosów
Pani Beata Walczuk: 40 głosów
Pani Renata Karaszewska: 24 głosy

Zatem, decyzją Uczniów, Rzecznikiem Praw Ucznia w roku 2019/2020 została Pani Hanna Kogińska-Marciniak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy niegasnącego zapału oraz wytrwałości w realizacji obietnic wyborczych.

Pani Hani składamy serdeczne gratulacje. Bardzo się cieszymy, że społeczność szkolna przyjęła Panią tak ochoczo i  już w pierwszych miesiącach pracy w naszej Szkole miała Pani okazję doświadczyć ogromnej wdzięczności ze strony Uczniów. Na pewno doceniają oni Pani zaangażowanie, otwartość i serce wkładane w pracę, którą Pani wykonuje.

Sylwia Kondek-Zając