FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

BIEG BEZ MEDALU

02.04.2016 w Parku Wschodnim we Wrocławiu, odbył się charytatywny „Bieg bez medalu”, którego celem było zebranie pieniędzy na zakup specjalistycznych wózków dla Darii i Oliwii chorych na miopatię. Organizatorzy przewidzieli trzy warianty trasy – 3,6 i 9 km.

 

W pomoc dziewczynkom mocno zaangażowani są uczniowie i pracownicy naszej szkoły. Przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowany został kiermasz ciast i ozdób Wielkanocnych. Nie mogło też zabraknąć wsparcia naszych uczniów podczas biegu. Dzieci namówiły do udziału w imprezie swoich rodziców, ciocie, wujków, a nawet nauczycieli J. Natomiast, dwie uczennice klasy VB wystartowały osobiście, mimo że oficjalnie bieg adresowany był do dorosłych.

Dziewczyny dzielnie rywalizowały z dorosłymi biegaczami, a ich rezultaty zadziwiły organizatorów, oraz je same.

Amelka Krysa wystartowała w biegu na 3 km i z czasem 14 minut i 40 sekund pokonała wszystkie dorosłe rywalki, zajmując I miejsce w kategorii kobiet, które ukończyły ten dystans.

Matylda Buk zdecydowała się wystartować na 6 km i z czasem 27 i 56 sekund również pokonała wszystkie dorosłe rywalki zajmując I miejsce w kategorii kobiet, które ukończyły ten dystans.

Wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę, serdecznie dziękujemy!!!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BIEGU