^Powrót na górę
  
  
  

BIEG BEZ MADALU

 

W pomoc dziewczynkom mocno zaangażowani są uczniowie i pracownicy naszej szkoły. Przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowany został kiermasz ciast i ozdób Wielkanocnych. Nie mogło też zabraknąć wsparcia naszych uczniów podczas biegu. Dzieci namówiły do udziału w imprezie swoich rodziców, ciocie, wujków, a nawet nauczycieli J. Natomiast, dwie uczennice klasy VB wystartowały osobiście, mimo że oficjalnie bieg adresowany był do dorosłych.

Dziewczyny dzielnie rywalizowały z dorosłymi biegaczami, a ich rezultaty zadziwiły organizatorów, oraz je same.

Amelka Krysa wystartowała w biegu na 3 km i z czasem 14 minut i 40 sekund pokonała wszystkie dorosłe rywalki, zajmując I miejsce w kategorii kobiet, które ukończyły ten dystans.

Matylda Buk zdecydowała się wystartować na 6 km i z czasem 27 i 56 sekund również pokonała wszystkie dorosłe rywalki zajmując I miejsce w kategorii kobiet, które ukończyły ten dystans.

Wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę, serdecznie dziękujemy!!!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BIEGU

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!