FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

    Po dwumiesięcznej przerwie i cudownych wakacyjnych chwilach, 4 września przekroczyliśmy ponownie próg szkoły. Jako pierwsi, już o 8.30 powitali nowy rok szkolny najstarsi uczniowie klas V, VI i VII, następnie o godzinie 10.00 klas III i IV, a o godzinie 11.00 najmłodsze dzieci z klas I i II. Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje, przede wszystkim radość ze spotkania z kolegami i koleżankami. Duże wrażenie zrobiło też pięknie odnowione wnętrze szkoły, która podczas wakacji została przystosowana do nowych potrzeb. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetnił apel przygotowany przez Panią Izabelę Piwko i klasę 6c, głos zabrała także Pani Dyrektor Iwona Kuźnik, która życzyła nauczycielom i uczniom sukcesów i zadowolenia z przekazywania i zdobywania wiedzy, a rodzicom wielu powodów do radości z osiągnięć swoich dzieci. Po apelu wszystkie klasy udały się do wyznaczonych sal na spotkanie z wychowawcami. Ogromnie kibicujemy wszystkim, ale przede wszystkim najmłodszym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą oraz najstarszym uczniom klas VII, których zaangażowanie w naukę, ale też dobry humor, ciekawość świata i chęć tworzenia sprawią, że sprostamy nowej rzeczywistości. Życzymy udanego roku szkolnego 2017/2018!

 

    Po dwumiesięcznej przerwie i cudownych wakacyjnych chwilach, 4 września przekroczyliśmy ponownie próg szkoły. Jako pierwsi, już o 8.30 powitali nowy rok szkolny najstarsi uczniowie klas V, VI i VII, następnie o godzinie 10.00 klas III i IV, a o godzinie 11.00 najmłodsze dzieci z klas I i II. Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje, przede wszystkim radość ze spotkania z kolegami i koleżankami. Duże wrażenie zrobiło też pięknie odnowione wnętrze szkoły, która podczas wakacji została przystosowana do nowych potrzeb. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetnił apel przygotowany przez Panią Izabelę Piwko i klasę 6c, głos zabrała także Pani Dyrektor Iwona Kuźnik, która życzyła nauczycielom i uczniom sukcesów i zadowolenia z przekazywania i zdobywania wiedzy, a rodzicom wielu powodów do radości z osiągnięć swoich dzieci. Po apelu wszystkie klasy udały się do wyznaczonych sal na spotkanie z wychowawcami. Ogromnie kibicujemy wszystkim, ale przede wszystkim najmłodszym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą oraz najstarszym uczniom klas VII, których zaangażowanie w naukę, ale też dobry humor, ciekawość świata i chęć tworzenia sprawią, że sprostamy nowej rzeczywistości. Życzymy udanego roku szkolnego 2017/2018!