^Powrót na górę
  
  
  

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Jak wiele korzyści i przyjemności dostarcza głośne czytanie książek mogliśmy się przekonać w piątek 29 września. W tym dniu słuchaliśmy opowiadań o wartościach z książki „Gorzka czekolada”. Klasa 6 a i 4 b miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji języka polskiego na świeżym powietrzu.

                                                                                                                                                              Madgoś’

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!