Z okazji Dnia Dziecka odbyły się na basenie przy ul. Racławickiej zawody pływackie dla klas drugich. Na początku sztafeta klas, czyli kolejna edycja Ligi Pływackiej – tym razem Dziecięca Sztafeta Krasnoludków Klas II. Następnym punktem w programie były starty indywidualne dziewcząt i chłopców, czyli II Zawody Indywidualne Krasnoludków Klas II.

Dzieci starały się osiągnąć jak najlepsze czasy, wychowawczynie i rodzice dopingowali dzieci a trenerzy ze stoickim spokojem koordynowali całym wydarzeniem i dokładnie zapisywali wyniki.

Klasyfikacja klas po sztafetach:

I miejsce – klasa II d

II miejsce – klasa II c

III miejsce – klasa II e

IV miejsce – klasa II b

V miejsce – klasa II a

Klasyfikacja klas po sztafetach:

I miejsce – klasa II d

II miejsce – klasa II c

III miejsce – klasa II e

IV miejsce – klasa II b

V miejsce – klasa II a

Zwycięzcami indywidualnymi zostali:

KATEGORIA DZIEWCZĄT

I miejsce – Paulina Zhuravel, klasa II a

II miejsce – Hanna Urbanowicz, klasa II b

III miejsce – Aleksandra Pluta, klasa II c

IV miejsce – Hanna Wieczerzak, klasa II e

V miejsce – Ada Sosińska II c

KATEGORIA CHŁOPCÓW

I miejsce – Szymon Radzikowski, klasa II a

II miejsce – Bartek Borowy, klasa II a

III miejsce – Roch Zapała , klasa II c

IV miejsce – Mikołaj Burzdyra II d

V miejsce – Karol Szopka, klasa II e

Oprócz zawodów był czas na pluskanie się i zabawy w wodzie. Trenerzy przygotowali również uroczyste ogłoszenie wyników, dyplomy dla najlepszych oraz słodkie upominki dla wszystkich.

Dla zwycięzców i wszystkich uczestników, którzy starali się osiągnąć jak najlepsze czasy GRATULACJE!!!