E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

APEL Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

                Dnia 13 października o godzinie 11.05 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez  klasę 6c i Panią Ewę Michalczyk. Na sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie i nauczyciele. Było bardzo odświętnie.

Przedstawienie było bardzo zabawne i ukazywało trudy przygotowywania apelu. Scena wyglądała jak klasa, ustawione były ławki i krzesła, a występujący byli uczniami, którym powierzono zadanie przygotowania uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Dziewczynki proponowały piosenki, tańce i pokaz gimnastyczny, a chłopcy zaprezentowali własny wiersz oraz grę na trąbce. Całość była więc świetną rewią talentów. Kolejny raz okazało się, że nasi uczniowie są bardzo zdolni. Na zakończenie apelu nauczyciele usłyszeli życzenia w różnych językach świata oraz  otrzymali piękne róże. Pani Dyrektor była dumna z klasy 6c i pogratulowała pięknego występu.

Apel był bardzo udany. Dobrze się bawiłam. Ja także przyłączam się do życzeń dla Nauczycieli i dziękuję za trud ich codziennej pracy.

Alicja Leciejewska, klasa 6a

APEL Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

                Dnia 13 października o godzinie 11.05 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez  klasę 6c i Panią Ewę Michalczyk. Na sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie i nauczyciele. Było bardzo odświętnie.

Przedstawienie było bardzo zabawne i ukazywało trudy przygotowywania apelu. Scena wyglądała jak klasa, ustawione były ławki i krzesła, a występujący byli uczniami, którym powierzono zadanie przygotowania uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Dziewczynki proponowały piosenki, tańce i pokaz gimnastyczny, a chłopcy zaprezentowali własny wiersz oraz grę na trąbce. Całość była więc świetną rewią talentów. Kolejny raz okazało się, że nasi uczniowie są bardzo zdolni. Na zakończenie apelu nauczyciele usłyszeli życzenia w różnych językach świata oraz  otrzymali piękne róże. Pani Dyrektor była dumna z klasy 6c i pogratulowała pięknego występu.

Apel był bardzo udany. Dobrze się bawiłam. Ja także przyłączam się do życzeń dla Nauczycieli i dziękuję za trud ich codziennej pracy.

Alicja Leciejewska, klasa 6a