E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Już od samego rana przed Naszą Szkołą słychać było okrzyki radości. To roześmiani uczniowie śpieszyli, by spotkać się z nauczycielami, wychowawcami i przede wszystkim ze sobą wzajemnie. Pierwszego września, jako pierwsi, o godzinie 8:30 przybyli uczniowie klas 4-6, o 9:45 klas 2 i 3, a o 11:00 najmłodsze dzieci z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Wszyscy zbierali się w sali gimnastycznej, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2016/2017. Odświętnie ubrani, wypoczęci, pełni entuzjazmu wysłuchali zabawnej części artystycznej przygotowanej przez Samorząd Szkoły. Przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor, która życzyła uczniom, wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom wielu sukcesów i powodów do radości w tym roku. Jesteśmy pełni optymizmu, z niecierpliwością czekamy i już się cieszymy na otwarcie pięknego boiska, i z nowymi siłami, bogatsi o wakacyjne doświadczenia zabieramy się do pracy. Wszystkim życzymy powodzenia i wielu wspaniałych chwil w Szkole Podstawowej nr 76.

Już od samego rana przed Naszą Szkołą słychać było okrzyki radości. To roześmiani uczniowie śpieszyli, by spotkać się z nauczycielami, wychowawcami i przede wszystkim ze sobą wzajemnie. Pierwszego września, jako pierwsi, o godzinie 8:30 przybyli uczniowie klas 4-6, o 9:45 klas 2 i 3,
a o 11:00 najmłodsze dzieci z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.
Wszyscy zbierali się w sali gimnastycznej, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2016/2017.
Odświętnie ubrani, wypoczęci, pełni entuzjazmu wysłuchali zabawnej części artystycznej przygotowanej przez Samorząd Szkoły. Przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor, która życzyła uczniom, wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom wielu sukcesów i powodów do radości w tym roku. Jesteśmy pełni optymizmu, z niecierpliwością czekamy i już się cieszymy na otwarcie pięknego boiska, i z nowymi siłami, bogatsi o wakacyjne doświadczenia zabieramy się do pracy. Wszystkim życzymy powodzenia i wielu wspaniałych chwil w Szkole Podstawowej nr 76.