E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

   24 września, w sobotę odbył się festyn z okazji otwarcia nowego boiska. Na imprezę przyszło mnóstwo osób. Na festynie były pyszne ciasta, grochówka, kiełbaski, lemoniada z ogórkiem, herbata i kawa. Było mnóstwo atrakcji:
- zawody w siatkówce na nowym boisku,
- dmuchany plac zabaw,
- Eurojumper (dla tych, którzy nie wiedzą, to wielka trampolina z uprzężami),
- zabawy i konkursy dla dzieci.
Dodatkową atrakcją było stoisko, na którym można było kupić prace uczniów.
Zofia Turalska VIa

 

 

     W sobotę 24 września byłem na festynie z okazji otwarcia nowego boiska przy naszej szkole. Ponad trzy godziny grałem w piłkę siatkową. Oprócz rozgrywek było wiele innych atrakcji, np. trampoliny, pokaz motorów, dmuchane zamki i zjeżdzalnie, itp. Można też było zjeść grochówkę, kiełbaskę z grilla oraz przepyszne ciasta. Podobał mi się festyn i chciałbym, żeby częściej odbywały się takie imprezy.
Wojciech Karp VIa

     Dnia 24 września w naszej szkole odbył się festyn z okazji otwarcia wielofunkcyjnego boiska, które wygraliśmy zdobywając ponad 5000 głosów we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. W piątek 23 września było uroczyste otwarcie boiska z przecięciem wstęgi.
     Na festynie były takie atrakcje: kiermasz ciast, Eurojumper, zawody siatkarskie poszczególnych klas. Moja klasa była najlepsza wśród klas VI.  Był również pokaz zumby, naprawdę wiele osób się przyłączyło. Małe dziewczynki (7-8 lat) pokazały nam trzy układy gimnastyki artystycznej. Festyn był bardzo ciekawy i  myślę, że był to jeden z bardziej udanych festynów.
Alicja Leciejewska VIa

     Dnia 24 września odbył się festyn z okazji otwarcia nowego boiska, które nasza szkoła otrzymała po zebraniu ponad 5000 głosów we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Na festynie były stoiska z ciastami, kiełbaskami, grochówką oraz można było kupić prace uczniów. Odbyły się mistrzostwa szkolne w siatkówce różnych klas. Klasa VIa była w tym roku najlepsza z klas szóstych. W finale wygrała z VIc 15:11. Oprócz stoisk z jedzeniem były też inne atrakcje: dmuchany zamek, pokaz motocykli, karetka i konie. Uważam, że festyn był bardzo udany.
Łukasz Chwałczyński VIa

     Z okazji otwarcia naszego nowego boiska 24 września odbył się festyn. Jednym z punktów programu były rozgrywki siatkarskie klas VI. Nasza klasa VI a zajęła I miejsce. Bardzo się cieszyliśmy. Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicowali: Rodzicom, Nauczycielom, Kolegom i Koleżankom szczególnie z VId. W finale pokonaliśmy VIc 15:11. Mimo, że podczas festynu było mnóstwo innych atrakcji, ja najbardziej zapamiętam nasze zwycięstwo.
Wiktor Henner VIa

     Dnia 24 września odbył się festyn z okazji otwarcia nowego boiska. W ubiegłym roku szkolnym zdobyliśmy ponad 5000 głosów we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim, dzięki czemu nasze marzenie o nowym miejscu do gier i zabaw mogło się spełnić. Na festynie odbyły się rozgrywki siatkówki. Mecz finałowy wygrała moja klasa VIa. Nauczyciele sprzedawali przepyszne ciasta upieczone przez naszych Rodziców oraz lemoniadę z ogórkami. Zorganizowano także wielkie trampoliny, na których bawili się zarówno mali, jak i duzi. Oficjalna część otwarcia boiska odbyła się w piątek 23.09, wtedy została przecięta wielka, czerwona wstęga. Odbył się pokaz mody na sportowo oraz mecz piłki ręcznej absolwentów i gości. Według mnie obie uroczystości były niesamowite.
Julia Bialik VIa


     24 września br., w sobotę odbył się festyn z okazji otwarcia nowego boiska, które wybudowano przy naszej szkole dzięki głosom we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Główną atrakcją festynu był mecz piłki siatkowej. W rozgrywkach klas szóstych zwyciężyła moja klasa VIa! Było również mnóstwo innych atrakcji: kiełbaski z grilla, grochówka, ciasta, pokaz koni ze Straży Miejskiej, goście z WOPR, można było zobaczyć ambulans, zatańczyć zumbę i podziwiać występ akrobatek. Impreza zakończyła się o godzinie 13. Wszyscy rozeszli się w doskonałych humorach.
Barbara Biały VIa

     W piątek 23 września odbyło się uroczyste otwarcie nowego boiska wybudowanego przy naszej szkole dzięki głosom, które uzyskaliśmy we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. W sobotę natomiast była część rekreacyjna czyli festyn. Było bardzo dużo atrakcji: kiermasz ciast, grochówka, kiełbaski, dmuchana zjeżdżalnia i trampoliny. Bardzo kibicowałam mojej klasie podczas meczu w siatkówkę. Zajęliśmy I miejsce. Wszyscy bardzo się cieszymy z wygranej no i oczywiście z pięknego wielofunkcyjnego boiska.
Marta Żukrowska VIa

     W sobotę 24.09.2016 r. odbył się w naszej szkole festyn z okazji otwarcia nowego boiska, które mamy dzięki zebranym głosom we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Na festynie odbywały się turnieje w różnych dyscyplinach sportowych. Przy wejściu można było zjeść kiełbaski i grochówkę, a w stołówce były sprzedawane ciasta. Atrakcji dla młodszych uczniów nie zabrakło. Mieli do swojej dyspozycji dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Turniej siatkówki klas piątych wygrała 5c, a klas szóstych 6a. Festyn był fantastyczny i dostarczył wiele wrażeń.
Kacper Milak VIa

     Dnia 24.09 o godzinie 10.00 odbył się w naszej szkole festyn. Został zorganizowany z okazji wybudowania nowego boiska szkolnego. Od godziny 8.00 rano szkoła była już otwarta i nauczyciele razem z chętnymi do pomocy uczniami (klas 6) przygotowywali się do imprezy. Uczniowie nosili krzesła i ławki. Nauczyciele kroili ciasta i piekli kiełbaski. Grochówka była już gotowa i zamknięta w dużym i pojemnym kociołku. O godzinie 10.00 zaczęli przychodzić goście z osiedla. Na podwórku były już nadmuchane zamki i rozłożone trampoliny. Na boisku stały głośniki i wszystko teoretycznie było gotowe. Był też stolik z pracami młodszych dzieci ze świetlicy oraz z pyszną i świeżą lemoniadą. Grała też muzyka, był turniej piłki siatkowej, pokazy gimnastyki artystycznej, taniec ''zumby'' i wiele innych ciekawych atrakcji. Myślę, że festyn się udał i pogoda dopisała. Wszyscy wracający do domu byli zadowoleni z tego, jak spędzili sobotnie przedpołudnie.
Zina Kowalska 6d