E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Dnia 12 października 2016 klasa 6a pod opieką Pani Weroniki Więckowskiej oraz Pani Ewy Wierzbickiej w ramach „Szkoły w mieście” pojechała do hali sportowej Hasta La Vista.

 Braliśmy tam udział w zajęciach z badmintona oraz squasha. Byliśmy podzieleni na dwie grupy: dziewczyny i chłopców. Najpierw dziewczyny były na zajęciach z badmintona, na których miałyśmy również rozgrzewkę. Pani pokazywała nam, jak prawidłowo odbijać lotkę, a następnie grałyśmy. Chłopcy w tym czasie grali w squasha. W tej grze chodzi o to, aby w parach odbijać piłeczkę o ścianę, do momentu, aż ktoś nie odbije. W czasie, w którym czekałyśmy, aż chłopcy skończą grać, poszłyśmy na malutki plac zabaw.

                Zajęcia były bardzo ciekawe, podobały mi się i dobrze się na nich bawiliśmy.

Alicja Leciejewska, 6a

 Klasa 6A na zajęciach sportowych

      Dnia 12.10 klasa 6a w ramach akcji „ Szkoła w mieście” wybrała się do hali sportowej „ Hasta-la-vista”. Gdy dotarliśmy na miejsce  podzielono nas na grupy chłopców i dziewczyn, abyśmy mogli zagrać w badmintona i squasha. Nasze zmagania sportowe zaczęliśmy od rozgrzewki. Po ok. 25 minutach pani trenerka wytłumaczyła nam zasady gry w badmintona. Dobrałyśmy się w pary i zaczęłyśmy grać. Po zakończonym  treningu udałyśmy się do małego „salonu zabaw”, w którym były: trampolina, pufy i mała zjeżdżalnia. Po pewnym czasie nadszedł czas na trening squasha. Każda z nas musiała zagrać mecz ze wszystkimi dziewczynami, a wyniki meczów zapisywałyśmy na karteczce.
Uważam, że na treningach dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy dotyczących zasad gry w poszczególnych dyscyplinach  sportowych, a także mieliśmy szansę, aby wyładować swoją energię i trochę się zmęczyć.

     Julia Bialik klasa 6a