E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Dnia 14.10.2016 r. odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Choć z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkole nie było  się lekcji, to część uczniów klas szóstych przyszła, aby pomóc w rozdawaniu prezentów młodszym kolegom.

         Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor. Po jakimś czasie klasa 1b przedstawiła się piosenką. Pod koniec każdy pierwszoklasista dostał prezent, który składał się z własnoręcznie robionej zakładki do książki i lizaczka w kształcie uśmiechniętej buźki. Gdy uroczystość dobiegła końca, osoby z klas szóstych pomogły posprzątać salę gimnastyczną. Myślę, że nasze nowe koleżanki i koledzy ucieszyli się z podarunków, które otrzymali.  Witamy ich serdecznie i życzymy sukcesów w nauce oraz miłego pobytu w gronie uczniów Szkoły Podstawowej nr 76.

                                                                            Julia Bialik, klasa VIa

 

     Dnia 14 października w naszej szkole miała miejsce bardzo ważna uroczystość  - ślubowanie klas pierwszych.

Na początku został odśpiewany hymn narodowy i odbył się krótki program artystyczny.

Potem uczniowie klas pierwszych złożyli przysięgę i zostali pasowani na uczniów.

Następnie uczniowie klas szóstych wręczyli pierwszakom własnoręcznie przygotowane upominki. Były to zakładki do książek, a do nich lizaczki w kształcie uśmiechniętej buźki.

Zaśpiewaliśmy jedną piosenkę i dzieci rozeszły się do klas.

Była to bardzo podniosła chwila, która zostaje na długo w pamięci każdego ucznia.

Julia Paroń klasa 6a

Zdjęcia wykonała: Małgorzata Matraszek