E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Parada Niepodległości

 11 listopada 2016 r., po raz kolejny, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 76 wzięła udział w XV Radosnej Paradzie Niepodległości.

Uczniowie z klas: 4a, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c i 6d wraz z p. dyrektor E. Kubrak, M. Boluk i rodzicami, uczestniczyli w uroczystościach z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości, odbywającymi się na Placu Gołębim, a następnie przeszli ulicami Wrocławia na Plac Wolności. Uczniowie nieśli dekoracje (biało – czerwone orły) oraz podobizny wrocławskich twórców kultury, które przygotowały p. E. Gronkiewicz i M. Boluk. Uczestnicy także pięknie śpiewali pieśni patriotyczne, zwłaszcza dzieci z kl. 6a.

Wszystkim, którzy wzięli udział w Radosnej Paradzie Niepodległości, serdecznie dziękujemy.