FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE oraz PIŁKA NOŻNA.

21 marca w naszej szkole odbyła się Wiosenna Rewia Talentów. Spotkaliśmy się na sali gimnastycznej aby podziwiać występy uczniów, które wzbudziły wielki entuzjazm publiczności. Swoje talenty zaprezentowało aż 17 uczniów: Kamil Kunecki, Marysia Kabzińska, Dominika Stefaniak, Krystian Gontarz, Michalina Wzorek, Zosia Lewandowska, Kuba Trybal, Dominika Wnęk, Karolina Świeca, Kuba Morawicki, Iga Kucypera, Zosia Turalska, Maciek Limanowski, Karolina Śliwińska, Weronika Jaszczak, Natalia Motyka, Ola Kempińska, Oliwier Janczak, Klaudia Strzelecka i Marcelina Mrozek.
Całe przedstawienie poprzedził skecz uczniów z kl. 6b i 6d odnośnie Dnia Wagarowicza :)

Mamy nadzieję, że pokaz zachęci nieodkryte jeszcze talenty do ujawnienia się w przyszłym roku :)

21 marca 2017r. odbył się pokaz Talentów. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z pokazu.