E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat

Nowa Ruda, 24 - 25.03.2017

W dniach  24-25 marca 2017 r., zawodnicy z kl. VI B, pod okiem Trenerki Pani Ani Wereszczyńskiej,   wzięli udział w I Rundzie  Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Nowej Rudzie.

Dla młodych zawodników WKS Śląsk Wrocław są to najważniejsze zawody w sezonie 2016/2017.

W punktacji drużynowej zarówno 12-latków jak i 13-latków uplasowaliśmy się na TRZECIM miejscu!!!

Dorobek medalowy poszczególnych zawodników był następujący:

ZAREMBA Adam –  I miejsce, medal złoty, 100 m. stylem dowolnym, I miejsce, medal złoty 400 m. stylem dowolnym,  I miejsce, medal złoty, 100 m. stylem motylkowym oraz I miejsce w klasyfikacji generalnej 12-latków.

JAWORSKI Marcel –  I miejsce, medal złoty, 100 m. stylem grzbietowym, II miejsce, medal srebrny, 200 m. stylem grzbietowym, II miejsce, medal srebrny, 100 m. stylem dowolnym,

Wysokie miejsca zajęli również:

RUSIN Hubert – VI miejsce 200 m. stylem klasycznym

Serdecznie gratulujemy !

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat

Nowa Ruda, 24 - 25.03.2017

W dniach  24-25 marca 2017 r., zawodnicy z kl. VI B, pod okiem Trenerki Pani Ani Wereszczyńskiej,   wzięli udział w I Rundzie  Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Nowej Rudzie.

Dla młodych zawodników WKS Śląsk Wrocław są to najważniejsze zawody w sezonie 2016/2017.

W punktacji drużynowej zarówno 12-latków jak i 13-latków uplasowaliśmy się na TRZECIM miejscu!!!

Dorobek medalowy poszczególnych zawodników był następujący:

ZAREMBA Adam –  I miejsce, medal złoty, 100 m. stylem dowolnym, I miejsce, medal złoty 400 m. stylem dowolnym,  I miejsce, medal złoty, 100 m. stylem motylkowym oraz I miejsce w klasyfikacji generalnej 12-latków.

JAWORSKI Marcel –  I miejsce, medal złoty, 100 m. stylem grzbietowym, II miejsce, medal srebrny, 200 m. stylem grzbietowym, II miejsce, medal srebrny, 100 m. stylem dowolnym,

Wysokie miejsca zajęli również:

RUSIN Hubert – VI miejsce 200 m. stylem klasycznym

Serdecznie gratulujemy !