E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

26 maja 2017 roku w ramach obchodów 70-lecia sekcji piłki nożnej WKS Śląsk Wrocław uczestniczyliśmy w Turnieju „Pograj na Olimpijskim”. W rozgrywkach piłki nożnej uczestniczyły 3 dziesięcioosobowe drużyny z klasy 3e, 4a, 4c. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki dzielnie walczyli o zwycięstwo. Imprezę swą obecnością uświetnił Janusz Sybis – wychowanek Śląska Wrocław grający w tym klubie nieprzerwanie przez czternaście sezonów. Pan Janusz zdobył dla Śląska Wrocław sto dziewięć bramek, w tym sześćdziesiąt jeden w ekstraklasie. 

Co prawda nie udało nam się wygrać Turnieju, ale bawiliśmy się na terenie świeżo wyremontowanego Stadionu Olimpijskiego, który na co dzień będzie służył żużlowcom i futbolistom amerykański, a latem stanie się areną zmagań sportowców na The World Games 2017.

Reprezentanci klas grali w piłkę nożną, a ich koleżanki i koledzy dzielnie kibicowali, jak przystało na uczniów szkoły z klasami sportowymi.