E-DZIENNIK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

KONTAKT

ZEBRANIA

Zebrania z rodzicami I - III, 13 marca 2018r. Zebrania z rodzicami IV - VII, 14 marca 2018r. Zebrania rozpoczynają się o godzinie 17:00

Pierwszego  czerwca w Dzień Dziecka nasza klasa pojechała na poligon wojskowy. W planach mieliśmy przejście po moście linowym. Nie było to wcale łatwe. Wszyscy zostali odpowiednio zabezpieczeni przez instruktora, ale nie każdy dotarł do celu. Mimo wszystko było fantastycznie. Wszyscy, którzy przechodzili, byli zachwyceni. Było również ognisko, w którym piekliśmy kiełbaski. Mogliśmy także napić się gorącej czekolady. Po uczcie poszliśmy bawić się na placu do paintballa. Było tam dużo kryjówek. Następnie prowadzący zajęcia zawołał nas na budowanie szałasów z gałęzi. Szałas naszej klasy był ogromny! Musieliśmy go potem zniszczyć. Od razu poszliśmy strzelać z karabinu do paintbola. Całkiem nieźle nam szło trafianie do celów. Po zabawach otrzymaliśmy dyplomy i podręczne latarki. To było nasze wyjście na Poligon, jedno z najlepszych do tej pory.

Marta Żukrowska 6a

 Pierwszego  czerwca w Dzień Dziecka nasza klasa pojechała na poligon wojskowy. W planach mieliśmy przejście po moście linowym. Nie było to wcale łatwe. Wszyscy zostali odpowiednio zabezpieczeni przez instruktora, ale nie każdy dotarł do celu. Mimo wszystko było fantastycznie. Wszyscy, którzy przechodzili, byli zachwyceni. Było również ognisko, w którym piekliśmy kiełbaski. Mogliśmy także napić się gorącej czekolady. Po uczcie poszliśmy bawić się na placu do paintballa. Było tam dużo kryjówek. Następnie prowadzący zajęcia zawołał nas na budowanie szałasów z gałęzi. Szałas naszej klasy był ogromny! Musieliśmy go potem zniszczyć. Od razu poszliśmy strzelać z karabinu do paintbola. Całkiem nieźle nam szło trafianie do celów. Po zabawach otrzymaliśmy dyplomy i podręczne latarki. To było nasze wyjście na Poligon, jedno z najlepszych do tej pory.

Marta Żukrowska 6a