XVIII Konkurs

WROCŁAWSKIE KRASNALE

XVIII KONKURSU Wiedzy o Wrocławiu „WROCŁAWSKIE KRASNALE”

rok szkolny 2017/2018

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego oraz Towarzystwo Miłośników Wrocławia

Patronat merytoryczny: Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

Adresaci: uczniowie klas II-III szkoły podstawowej.

Konkurs bierze udział w XXIII edycji „Wielkiej Nagrody Wrocławia”- punkty za udział i zwycięstwo w tym konkursie przyznawane są zgodnie z jego regulaminem.
I.etap- szkolny - do dnia 30.01.2018 r.

Zgłoszenia do etapu międzyszkolnego należy nadsyłać do 02.02.2018 r. drogą mailową na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II etap międzyszkolny - odbędzie się 06.03.2018 r.

III. etap - finał - odbędzie się 15.05.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 76 we Wrocławiu, ul. Wandy 13.

Szczegóły w regulaminie.

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!