KONKURS MATEMATYCZNY KOMA - 2017

KONKURS MATEMATYCZNY KOMA to bezpłatny konkurs składający się z 3 etapów: wykładu oraz części konkursowej (w Naszej Szkole w sali 31) oraz finału konkursu, który odbędzie się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego 2 grudnia 2017 (sobota) dla uczniów klas 4 -6 oraz 9 grudnia 2017 (sobota) dla uczniów klas 7.

Wykład odbędzie się 20 listopada 2017 (poniedziałek) w godz. 7.30 – 9.00 (1 i 2 lekcja).

Konkurs odbędzie się 21 listopada 2017 (wtorek) w godz. 7.30 – 8.15 (1 lekcja).

Ideą konkursu jest propagowanie matematyki poprzez wdrażanie uczniów do formy typowo wykładowej, do umiejętnego, samodzielnego robienia notatek oraz korzystania z nich.

Wykład jest integralną częścią konkursu.

Dotyczy on zupełnie nowego dla uczniów zagadnienia. Podczas wykładu uczniowie mogą sobie robić notatki, z których będą mogli korzystać podczas konkursu.

Na wykład oraz konkurs należy zabrać ze sobą przybory do pisania i kartki lub zeszyt.

Uczniów klas 4 - 7 chętnych do udziału w konkursie proszę o zgłaszanie udziału u nauczycieli matematyki do piątku 17 listopada 2017.

Serdecznie zapraszam,

Beata Walczuk :)

Copyright © 2017. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu Rights Reserved.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione!