E-DZIENNIK

REKRUTACJA

PÓŁKOLONIE LETNIE

REKRUTACJA

Informujemy, że prowadzona jest rekrutacja na rok szkolny 2018/2018. Do klasy I. Do klasy IV o profilu matematyczno-informatycznym, pływanie oraz piłka nożna . Do klasy VII uniwersyteckiej o profilu matematyczno-informatycznym.

Komunikat organizacyjny

Nauczyciele Pływania SP 76 chcieliby gorąco zaprosić wszystkie dzieci z klas drugich SP 76 do czynnego wzięcia udziału w pierwszych w tym roku szkolnym „Pływackich zawodach Mikołajkowych”, a Dyrekcję szkoły oraz rodziców wraz z osobami zainteresowanymi sportem pływackim, do kibicowania najmłodszym. Zawody odbędą się 06.12.2017 r. (środa) we Wrocławiu na krytej pływalni WKS Śląsk Wrocław przy ul. Racławickiej 62. Zapisy do zawodów zaplanowano na godz. 9:15. Szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminie zawodów.