E-DZIENNIK

WROCŁAWSKIE KRASNALE

D. K. MAŁEGO PROGRAMISTY

ZAPISY DO KLAS IV

Szkoła prowadzi rekrutację do kas IV o profilu PŁYWANIE, PIŁKA NOŻNA oraz INNOWACJĄ MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNĄ

Konkurs Recytatorski klas IV-VI dla dzielnicy Krzyki odbędzie się 24 marca 2018 r. (sobota) o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 76 przy ul. Wandy 13.
Uczestnicy przygotowują dwa utwory, a prezentują jeden.
Czas prezentacji poezji śpiewanej lub recytacji nie może przekraczać 5minut.
Zgłoszenie nie więcej niż trzech uczestników,  wyłonionych w eliminacjach szkolnego konkursu, należy przesłać nie później niż do 16 marca 2018r. na adres:

Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im I Armii Wojska Polskiego
ul. Wandy 13
tel/fax : (71)798-68-64  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, klasę, szkołę, kategorię prezentacji ( wymagania sprzętowe ), tytuł  wykonywanego utworu i nazwisko autora, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Regulamin XVIII  Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego klas IV-VI jest dostępny na stronie internetowej naszej szkoły.

Jednocześnie informuję, że Dzielnicowy Konkurs Recytatorski dla klas VII i gimnazjów odbędzie się 20 marca 2018 r. o godzinie 14.00  w MDK Krzyki przy ulicy Powstańców Sląskich 190. Zgłoszenia należy przesyłać do 7 marca br. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Domu Kultury.

Organizator Konkursu Weronika Więckowska