Tego dnia w naszej szkole najmłodsi uczniowie uczestniczyli w zajęciach, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspaniale się przy tym bawić. W klasach pierwszych odbyła się prezentacja książki pt. ,,The Dot”, opowiadającej historię dziewczynki o imieniu Vasthi, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie odbyły się zajęcia plastyczne inspirowane wyobraźnią naszych uczniów. Pierwszaki ozdabiały kropkami jesienne liście oraz tworzyły kropki talentów. Uczniowie klasy 3b odkryli jednookie stwory łącząc kropki. Polowali także na punkty i starali się zdobyć jak najwięcej kropek. To był wspaniały dzień dla wszystkich.

Autor: Marzena Jabłońska Zarzycka